Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekek járnak táborba a...

A gyerekek járnak táborba a héten. Nagyon szeretik. Mikor reggel mentünk, bepakoltam a helyükre. Mire kijöttem, a lányom mászott a földön és nyávogott, mert ő macska. Mondta az óvónő, hogy egész héten ezt játsza. Otthon nem szokott. Autista?

Figyelt kérdés
Akkor szokott még régebben ilyet, mikor mentünk az oviba. De mikor megszerette, ez elmaradt. Meg mikor mentünk orvosi vizsgálatra. Talán zavarában. Ezért is merült fel a háziorvosban, hogy autista. Aki közelebbről ismeri, mindenki szerint nem az. Várjuk a vizsgálatot. Ma nagyon megijedtem.
2023. jún. 29. 08:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Dahogy autista ettől. Ez szerepjáték.
2023. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, miért lenne autista?

3 éves kisfiam is többször játszik olyat, hogy ő cica vagy kutya. Teljesen egészséges gyerek, ahogy a te kislányod is az. Cseréld le az orvosod, mert nem normális.

2023. jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
99%
Pont a szerepjáték hiánya utalhat autizmusra. Semmi baj a lányoddal.
2023. jún. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekorvos küldte a szerepjáték miatt vizsgálatra? Váltsatok orvost!
2023. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Nemaaaarr.A 2 évess fiam üvölt mert ő oroszlán...Akkor enis ilyedjek meg?
2023. jún. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 5 éves múlt már. 3 éves korától 4 éves koráig ló volt, aztán lett macska, most egy ideje kutya...Remélem mire iskolába kezd járni esetleg ember is lesz :D:D
2023. jún. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy ovis korú gyerektől (sőt még az elsős lányomtól is) telhesen normális. Szerepjátékozik. A gyerekorvos szerint ha ez baj, gyorsan válts másikra, mert kuruzsló, nem szakember!
2023. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Jóistengyerele....

Még a 9 éves lányom is játszik cicásat, kutyásat, babásat a kisebb tesójával. A 3 évesem meg pláne.

34 évesen a férjemmel még én is szeretek szerepjátékozni. Úr Isten lehet én is autista vagyok 😳😳😳😳🙈🙈

2023. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
4-es. Az ovi küldte adhd gyanú miatt. Na hagyjuk is, mert az óvónők Dévény tornát javasoltak 4 évesen. A védőnő mondta, hogy az egy éves korig van... A doktornő szerint inkább autista, mert mikor hozzá megyünk, mindig vinnyog, huhog, ilyesmi. Mondjuk, ő meg a korai fejlesztőt ajánlotta, szóval a doktornő is képben van.
2023. jún. 29. 09:32
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, csak a lenyeget hagytad ki, hogy vannak mas furcsasagai is es valojaban nem az a problema, hogy szerepjatekozik.

Hat, ha kuldik kivizsgalasra, mert az ovono gyanakszik, akkor valami talan van vele. De nem feltetlenul autizmus.


Legyen kivizsgalva aztan meglatjatok. Az is lehet, hogy semmi komolyabb baj nincs vele, csak valoban kicsit szorong es igy oldja. De ha igy van, majd ez is kiderul.

2023. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!