Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Venish szőnyegtisztító...

A Venish szőnyegtisztító portól csak én félek?

Figyelt kérdés

Már késő, mert ki van tisztítva vele a szőnyeg. Azt hittem egy hintőpor szerűség, de ilyen kis golyócskák voltak amikkel aztán a házban mindenfelé találkoztam. Csináltunk egy nagytakarítást utána, ki lett ütve, porszívózva többször a szőnyeg, de félek ígyis maradt benne sok porgolyó.


A majdnem 3 éves lányom elég gyakran fogdossa a szőnyeget, majd eszik. Ma ragadós, krémes kézzel a szőnyeghez nyúlt aztán meg evett tovább... Félek lenyel néha pár golyót, ami elveszik a hosszú szőrű szőnyegen.


Ti használtatok már ilyet? Nem féltek ettől?



2023. júl. 4. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Tanítsd meg neki hogy ne törölje a szőnyegbe a kezét. Evés előtt pedig mosson kezet.
2023. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Azért attól nem kell félned, hogy kórházba kerül, mert ráragadt a kezére pár ilyen golyó és megette. Ez inkább ilyen kicsit káros dolog, mint a többi, minket körbe vevő vegyi anyag. Csak ugye a sok kicsi sokra megy, szóval szerintem ne parázz tovább a szőnyeg miatt, ha lehet mosson kezed a gyereked, és amíg nagyobb nem lesz, kerüld ennek a szernek a használatát.
2023. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
VAnish. Igen,csak te.
2023. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyet sose használtam. Vagy kitisztíttatom,vagy ha úgyis sokszor piszkos lesz,inkább elrakom.
2023. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!