Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, a babátok szőnyegét...

Anyukák, a babátok szőnyegét W. nish szőnyegtisztító porral próbáltátok már? Szerintetek hamar ki tudom pucolni a kisfiam gyerekszőnyegét, nektek bejött? A benne lévő szer nem káros a gyerkőcre vajon? - mégiscsak por.

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam már, igaz, nem a gyerek szőnyegén, hanem a sajátunkon. Nagyjából annyit ért, mintha simán, minden cicere nélkül kiporszívóztam volna. Csak azért látszik tőle tisztábbnak a szőnyeg, mert mikor beszórod vele, olyan, mintha végigmentél volna egy rosszul záró hintőporral a szobán, amit aztán összeporszívózol...
2011. szept. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval, én is ezt tapasztaltam :(

Drága, és hatástalan.

2011. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagynéném próbálta, beszórta és úgy ahogy volt az egész cucc beleragadt a szőnyegébe, körömkefével kefélte ki, mert a porszívó nem szívta fel és másoktól is hallottam ezt.


Nem tudom igaz e, de annak idején John Travolta fiáról járta az a hír attól lett olyan beteg (Kawasaki szindrómás) mert végig mászott egy szőnyegtisztitóval tisztított szőnyegen és belélegezte. Nem tudom igaz e, én nem kockáztattam. Még mosóport sem használtam a gyerekeimnél csak ecet meg szappan.

2011. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem ér, ráadásul a porszívót is majdnem tönkretette. 6 e ft-ot dobtunk ki. hívass tararítógépet.
2011. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem próbáltam de nekem jobban megéri elvinni egy tisztítóba. Ruhatisztítókban (patyolat) van szőnyegtisztítás is általában. Pár ezer forint és nem kell dolgoznod vele.
2011. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész szoba csupa por lett tőle, mindent de mindent át kellett takarítani miatta és nem lett szebb a szőnyeg. Többet ér végigmenni egy folyékony kérpittisztítóval.
2011. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Még jó idő van,vidd ki az udvarra súrold és slagozd ki.Mi minden nyáron megcsináljuk ezt az összes szőnyeggel a lakásban.Olcsó és egyszerű.

Ezzel a porral én eleve szkeptikus vagyok,víz nélkül hogyan oldhatja a koszt??

2011. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm a sok-sok választ! Látom, nem volt alaptalan a gyanakvásom ezzel a szerrel kapcsolatban! Mindenkinek jó éjszakát és köszönöm mégegyszer! - természetesen zöld kezek röpködtek :-)))
2011. szept. 22. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!