Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire nehéz szülőként...

Mennyire nehéz szülőként rákos gyermekünket utolsó napjaira hospice házba tenni?

Figyelt kérdés
Én rám ez vár, sajnos nincs mit tenni...

#gyerek #hospice ház
2023. júl. 12. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
1 te normalis vagy?
2023. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted nem nehez szulokent vegignezni h meghal a gyerek,raadasul kenytelen beadni ot a hospice hazba?van neked lelked?
2023. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Hospice-ben ùgy tudtam bent lehetsz vele. Ìgyis-ùgyis borzalmas lehet. Az a fő, hogy minél kevésbé szenvedjen és vele legyetek.

Nagyon sajnálom :'(

2023. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Az oké, hogy nem szereted a gyerekeket első,de azért van egy határ. Egy haldokló gyerekről beszélünk, meg a szerencsétlen szülőjéről. Próbálj meg EMBER lenni egy kicsit.
2023. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik közeli ismerősömnek így volt az 5 éves fiával nemrég, ő nem bánta meg, nekik ez egy szebb "befejezés" volt így, hálás nekik nagyon. A Tabitha házban voltak.
2023. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha vele lehetsz, jobb is, mint otthon. Nem mindegy, milyen könnyen érthető el az orvosi segítség, ha változtatni kell a fájdalomcsillapításon például.
2023. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, de jobb mint otthon, ott elérhető orvosi segítség, neked pszichológus, és a többi szülő is sokat tud segíteni.
2023. júl. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele lehetsz, sokkal jobb, mint otthon. Sajnos van közeli családban tapasztalat.

Támogatóak, lelkileg is rengeteg segítséget kap az ember a feldolgozáshoz és a gyerek is minden segítséget megkap ahhoz, hogy könnyebb legyen a vége.

Nagyon sajnálom, iszonyú helyzet lehet ez, de ha együtt lehettek, talán a legjobb döntés a rosszban. :(

2023. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!