Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hospice házban minek oltanak?

Hospice házban minek oltanak?

Figyelt kérdés

2021. aug. 19. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Apám Hospice-on van, de nem haldokló.
2021. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez hogy működik? Azt hittem csak haldoklók mennek. Mennyi időre számolnak maximum?
2021. aug. 19. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak közvetlen életveszélyben lévőket vesznek fel, de talán kitétel, hogy rákbeteg legyen. Apám lebénult (korábban rákos is volt, de a műtét következtében az életminősége romlott), azért lett felvéve, mert nem tudjuk hova tenni, amíg anyám nyugdíjba nem megy. Tavaly március óta van bent, de 2-3 hét múlva jön haza.
2021. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom.
2021. aug. 19. 23:29
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Hospice-ba azok kerülnek, akik folyamatos orvosi ellátásra szorulnak életük végéig, és az állapotukon már nem lehet javítani. Ez lehet pár hét, de akár egy év (ritka esetekben akár évek) is.


Ha neked valamelyik hozzátartozód egy hospice-ba kerülne, és választhatnál, hogy pár héten belül, súlyos fájdalmak közepette haljon meg a koronavírusban, vagy mondjuk pár hónap múlva, békében, a családtagjaiddal körülvéve, te melyiket választanád? Bocsáss meg a csúnya megfogalmazásért, de ennyi erővel minek vannak egyáltalán hospice-ok? Hát ha már az ember úgyis halálán van, akkor haljon meg, nesze.

2021. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5 nem azért kérdeztem, hogy “minek mert felesleges”.


Hanem úgy gondoltam, hogy ott eleve legyengült immunrendszerű emberek vannak, vajon elviseli-e a szervezetük az oltást. Úgy hallottam, sokaknak pl. daganatos betegségnél nem ajánlják.

2021. aug. 20. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!