Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekkorodban mi volt a...

Gyerekkorodban mi volt a kedvenc játékod? Lány vagy fiú vagy, és mikor voltál gyerek, hányas években? Volt olyan, amit nagyon akartál, de nem kaphattad meg?

Figyelt kérdés
Ha változott a kedvenc, ahogy nőttél fel, akkor több is jöhet.

2023. aug. 2. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
95-ös vagyok, nő. Barbie baba volt a kedvencem illetve a plüssökkel játszottam sokat.
2023. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kardozás, főzőcskézés, rajzolás. Amit utáltam, az a babázás, engem sosem kötött le.

Sokmindent szerettem volna, de csak az újságban nézve vágyakoztam a játékokra. Általában a nagyobb tesóm kapott jó játékokat, amikkel én nem játszhattam, nekem meg maradt a "találd fel magad" játékok.

91es nő vagyok.

2023. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Barbizni imádtam, legózni is, azt nagyon sokáig, 14-5 éves koromig játszottam. De másféle építőkockákkal is boldog voltam. Építeni szerettem leginkább és a barbiekkal szerepjáték. Feketepéterezni is nagyon szerettem a mamával, meg asztali tetriszezni. Ezek voltak nekem a kedvenceim. :)


Mai napig frpg-zek.


95-ben születtem.

2023. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nő vagyok :D
2023. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Érzelmileg egy plüsst kutyát szerettem legjobban. Sárga alapon piros pöttyös, babzsák. Elég ronda de még mindig megvan. Szerintem a formája tetszett, meg hogy lehetett jól nyomkodni.

Amikkel legtöbbet játszottam ténylegesen, azok a Little Pet Shop meg a My Little Pony játékok voltak. Voltak épületeim, kiegészítő elemeim is, meg minden figurámnak saját neve és személyisége volt. Órákig eljátszottam velük. Nem egyszerre volt amúgy a két korszak, azt hiszem előbb volt a pónis és utána a LPS. Mindkettő olyan általános iskolás koromban volt.

Amiket akartam de nem kaptam: Bratz baba meg valami nagyfejű-nagyszemű elektromos plüsskutya. A szüleim ritka rondának találták mindkettőt. Meg sellő Barbiet is akartam de nem kaptam. De azt csak azért mert voltak már Barbie-jaim és azokkal sem játszottam igazán.

1996-ban születtem.

2023. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90es evekben voltam gyerek. A barbiek, meg a hozzájuk való kis kellékek lenyűgöztek. A pónikért rajongtam. A plüssökért is. Meg a disney figurákért,de ezek talán magyarországon nem is voltak kaphatóak,ausztriából hozták őket szüleim. De sok mindent szerettem, a kirakókat, könyveket, kiskonyhát,golyókat,matricákat,kacatokat.
2023. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!