Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7-8-9 éves kisfiad, mit kap...

7-8-9 éves kisfiad, mit kap karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
ó Odavan a labirintusos, meg a többi társas legóért. Ezenkívül bármilyen legó elvarázsolja. Legó lesz. Ja és 8 éves. Évek óta legot kér legóval. Persze mellé még a tesókkal kapnak társast, meg apróságokat.
2010. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Társasjátékot, mert nagyon szereti, ha együtt játszik a család. Persze azért néhány apróbb ajándékot is fog kapni.
2010. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Az én kisfiam most kezdett el autózni:),már nyáron a szülinapjára is hot wheels-es autókat kapott mindenkitől,karácsonyra is kap majd autópályát,a másik véglet amit szeretne,az a gördeszka,így az is lesz a fa alatt.

De kap majd könyveket és társasjátékot is.

Mi már ilyenkor elkezdünk vásárolni karácsonyra,az autópályát már megvettük,és a tescoba volt akciósan Twister játék,már azt is megvettük.

2010. okt. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Star Wars-os legót,a könyvek már megvannak (inkább már regények,nem mesék)És még valószínűleg egyéb legót is...Nálunk is lego megy minden mennyiségben.:)Ja 8 éves lesz pont karácsonykor...
2010. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Édesanyámék velünk kiskorunkban eljátszatták, hogy írjunk levelet a jézuskának, szóval a döntés adott volt, és mindig élveztük hugommal a levélírást is.
2010. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
89%

Lego az kell a gyereknek!

Lehetőleg Technic mert annál jobban semmi nem vezeti rá a gyereket a műszaki pályára.

2010. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én Microskopot kaptam amikor 7-8-9 éves voltam.(most 12)
2010. okt. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Schleich játékfugurát, távirányítós autót, memóriakártyát a telefonjához.
2010. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Star wars az tényleg jó. Bár mi ruhát veszünk a fiúnknak: sapkát, kesztyűt, sálat és harisnyanadrágot.
2010. nov. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Mennyi idősek a gyerekek?

És miért csak ruhát kapnak?

2010. nov. 12. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!