Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónapos kislánynál ez...

22 hónapos kislánynál ez normális?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon anyás volt a kislányom, de azért ideig óráig el volt az apjával.

Most ott tartunk, hogy zuhanyozni és fürdeni sem tudok menni, mert 2 perc után sírva rohan utánam.

A nagyszüleinel, ha vagyunk mindig tök jól eljátszik, most mikor ott voltunk, kb végig az olemben ült, néha hozott valami játékot , de el nem mozdult mellolem.

8.hetben vagyok a 2.picurral, minden nap hányok 1-2x, hiába akarja elvinni a férjem mellolem, ő csimpaszkodik a karomba, volt, hogy a nyakamat simogatta közben.

Nemrég hagytuk el a szopizast, eleve csak napi 2x igényelte alvashoz, de megprobaltam máshogy altatni és aztán nem is kellett neki a mellem.

A férjem szerint érzi a kistesot, szerintem a szopizas elhagyása tesz rá, de egyébként imádom, hogy ilyen kis bujos. Napközben is sokkal többször bújik hozzám, fekszik a mellkasomra.

Ebben a korban jellemző a szeparacios szorongás?



2023. aug. 11. 17:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*zuhanyozni és wc-re
2023. aug. 11. 17:54
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Szeparációs szorongás. Teljesen normális.
2023. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Szepa is benne van, a tesó is és a cici is.

Viszont lehet cuki meg jujj de jó, hogy bújik, de abba is gondolj bele hogy mikor szülsz jó lenne ha kicsit engedne ez a szorítás.Hagyd apára, menj el boltba stb, tanulja meg megvigasztalni.

2023. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy érzi a tesót. Az én lányom is akkor lett extrém anyás, amikor terhes lettem. Azért legyen sokat apukával is, mert egyrészt majd sok pihenésre lesz szükséged, másrészt ha elmész szülni, nehogy megviselje.
2023. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Szeparációs szorongás. Nekünk kisteso nélkül is van,eddig apás volt.
2023. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Szeparációs szorongás. Lányomnál is volt 2 éves kora körül is.
2023. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
Két évesen meg kéne értenie,hogy most anya fürdik,eszik,vécén van stb.El van kényeztetve nem kicsit,most meg iszod a levét.
2023. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem 2 évesen nem így van utolsó,ugyanis akkor alakul ki az énképe és jön rá hogy külön álló valaki. Azt meg nem érti még meg hogy anya csak kis időre hagyja ott,azt hiszi örökre elhagyja.
2023. aug. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Olvass már utána !8-10 honaposan van a szeparácios szorongás!3 gyerekem van ,két évesen mind értelmes volt.
2023. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9 [link]


Rögtön az első mondat, csak, hogy ne kelljen sokat olvasnod és tudsz törődni az értelmes gyerekeiddel.


A többieknek köszönöm ❤️

2023. aug. 12. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!