Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt ilyen anyuka aki...

Van itt ilyen anyuka aki később kezdte a darabos étel bevezetését?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 eves kisfiam.

Eddig turmixoltam mivel mindig feltem h megfullad eves közben és későn erő gyerek is. Nem is akar abszolút rágni csak csipsz vagy dinnye barack ilyeneket. Nos ma elvettem tőle a pépes etelt én vagyok a hibás. Nagyon akaratos nem akarja megenni az etelt mostmár csak pepesitve. Mit tegyek? Turmixot elraktam ma nem evett semmit eddig. Szomorú vagyok magam miatt. Hogy hogy lehetek ilyen? Eroltettem az evest ha kellett ha nem. Mit tegyek? Első gyermek


2023. aug. 29. 08:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%

Az én fiam 17 hónapos

Soha nem mixereltem neki.Hat hónaposan kezdtük a hozzataplalast.

Villával törtem össze az ételt,kesobb pedig osszevagtam és elé raktam.

11 hónapos kora óta azt eszi amit mi,egy hónapja kb már szépen kanalas.Villaval meg nem tud enni,de próbálkozik.

Nem jól csináltad,hogy idáig mindent mixereltel neki.

2023. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem lehet igaz ez a kiírâs. A pörköltet nokedlival is leturmixoltad? Az uborkát paradicsomot kenyeret is? 2 évesen nem hiszem hogy nem érdekelte a ti ételetek...és hogy a vedono nem mondott semmit, nem tanácsolta semmit.. A beteg gyerekeknél elhiszem hogy sokáig kell turmixolni, de egy egészséges gyereknél nem. A chipset meg hagyjuk is... Az igazán meg tud akadni a torkán, attól nem fèltèl.
2023. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Esélyesen nem is adott neki ilyeneket. Akkor se, ha a gyerek kérte
2023. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sajnos igaz a kiírás most adtam neki kefirben kenyeret megette és meg is rágta. Próbálkozom

Vedononek nem mondtam h nem eszik darabosat hisz dinnyét barackot szilvát megeszik tudom h én rontottam el. Ma elraktam a mixet. Bizok benne sikerül

2023. aug. 29. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!