Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Darabos ételek bevezetése hogyan?

Darabos ételek bevezetése hogyan?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam, püréket imádja nagyon, szépen eszik. Tudom még picit odébb van, de ki hogy és mikor vezette be a darabos ételeket? Kezébe nyomtál egy kiflit aztán hajrá? Vagy hogyan? Nem féltél, hogy félre nyel?
2020. aug. 12. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Amikor önállóan, egyenes háttal ül. Előbb nem szabad darabosat adni.
2020. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oké, ezt tudom. De érdekelnének tapasztalatok, kinek hány hónaposan volt ez, milyen darabos ételekkel kezdtetek stb.
2020. aug. 12. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
7.5 hónapos a fiam, még pürézik, de már próbálkozunk pl zabkásával. Az nem annyira darabos, de már nem is sima püré. Eddig nincs gond.
2020. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig nézte nagyon ahogy eszünk. És apja kezdte el,hogy mindig adott neki pici falatkákat,de kb mindenből együtt ettek. Aztán egyre többet,egyre nagyobb falatokat.Utána már én is mertem adni,mert láttam,hogy ügyes és szépen elnyammogja. Ekkor volt kb 7 hónapos. Most 9 és már nem fogadja el a püréket vagy csak néha és keveset. Azt eszi amit mi. Adogatjuk neki a falatokat mind a ketten szint mindenből. Plusz igény szerint van szoptatva.
2020. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!