Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők vittétek már olyan...

Szülők vittétek már olyan rendezvényre a gyerkőcötöket, ahol rohadt kínosan éreztétek magatokat, mondhatni szekunder szégyenérzetetek volt?

Figyelt kérdés

Mit tudom én ilyen videóstalálkozók meg minecraftos videósok rendezvénye, ahol nyilván a gyerekek biztos élvezik ezt meg imádják ezeket. De te felnőttként csak végtelen kínosságot éreztél, hogy fiatal felnőtt emberek infantilisan gügyögő előadásmódjukkal próbálják szórakoztatni nagyon bugyuta módon a gyerekeket.


Ha volt ilyen személyes élményetek ne tartások magatokban.


2023. szept. 20. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vittem ilyenre, de ha a gyerekem kedvéért megyek rendezvényre, akkor az a lényeg, hogy neki legyen kedvére való, nem nekem.
2023. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
A szekunder szégyenérzet az én megfelelési kényszeremből ered, tehát magamban kell ezt rendeznem, nem a gyereknek kell az én problémáim miatt szívnia.
2023. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem pontosan ilyen, de az Alma együttes volt nagyon gáz. Többet beszélt, mint énekelt a csávó, a nád a házát négyszer megszakította csak dumálás miatt, a vicceket a gyerekek nem is értették, felnőtteket célozta meg, egyszerűen nagyon gagyi volt az egész. Táncot és bulit ígértem a lányomnak, kb. semmi nem lett belőle. A gyerekeken is látszott, hogy nem értik, miért nincs zene... ha humoristának érzi magát, menjen el felnőtteknek stand-upolni...
2023. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Hu nekem erről a Lazy Town sorozat jutott eszembe 😆
2023. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as, feleségem tanár, egyszer az iskolájukban szintén fellépett (talán gyereknapon) ez az együttes, és hasonlóan rossz véleménye volt a produkciójukról.
2023. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Mi egy bohócot néztünk, amikor így éreztem. A gyerekek élvezték, de felnőttként nagyon gáz volt.


Hú meg még amikor én voltam gyerek (nagy gyerek, 10-11 éves) volt egy nagyon béna bűvész... Minden trükkjén lehetett látni hogy csinálja. Nyilván én már túl nagy voltam a produkcióhoz, de nagyon cikinek éreztem.

2023. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Bennem a következő miatt fogant a kérdés.


Feldobott a facebook egy ilyen rendezvényt, kíváncsiságból ránéztem a fellépőkre akiket én nem ismertem, de a kisgyerekek nyilván imádják. Agysorvasztás. Ez a jelző ami eszembe jutott.


Én is szeretek felnőttként videójátékozni nem erről van szó.

Meg ha lenne gyerekekm és annyi idősen érdekelné, persze minecraftozhatna, mert kreatív jópofa játék meg minden gyerek ezt csinálja, és imádják, meg ez a trending téma.


De megnéztem egy ilyen videót, aki ilyen rendezvényeken szerepel. Játszanak, az egyik fiatal felnőttként ilyen infantilisen gagyogva, a másik eltorzított héliumos lufi hangon, rengeteg inge, de közbe nulla történés nulla tartalom, nulla tanulság, csak infantilis spontán kreténkedés. Na ha valamiből, akkor ebből aztán tényleg semmi értelmeset nem tud magának a gyerek elraktározni, csak az agya pusztul tőle.


Akkor inkább Mincraftozzon úgy hogy a kreatív részét fogja meg, meg ki tudja élni a saját fantáziáját meg kreativitását.


De ezek a videósok amit csinálnak, tényleg konkrétan az agyhalál kategória.

2023. szept. 20. 13:08
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Mindkét említett példán, videóstalálkozó és Alma koncert jártam, és mindkettő jó volt a maga műfajában. A videóstalálkozón konkrétan pozitívan csalódtam. Egyáltalán nem volt annyira borzalmas, mint gondoltam előtte.

Amire emlékszem egyszer, hogy fájt, az egy mikulás program volt a közházban, kb 15 percig tartott az előadás, majd a következő fél óra azzal telt, hogy sorbanálltak a kölykök és szaloncukrot osztogatott.

Illetve az egyik gyerek iskolanyitogató programján éreztem eddig a legerősebb szekunder szégyent, amikor a tanítónéni énekelt, de valami bűn rosszul. És megkérdezte a gyerekeket, hogy ki szeretne kimenni az udvarra? ÉNÉNÉNÉN, üvöltötték mind, mire a néni: nagyon jó, akkor nem megyünk ki, hanem elénekeljük az én kis kertet kerteltem című nótát. Sürgősen másik nénihez írattam a fiamat... -_-

2023. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Most a 3 éves kisfiamat vittem el egy Kalap Jakab koncertre.

Hát nem tudom... Itthon is rosszul vagyok tőle de élőben még rosszabb. Elég érdekes volt. Csigajelmezbe öltöztek már ott kínos volt. Az még kínosabb,hogy az anyukák jobban ugráltak,mint a gyerekek.

Többet nem megyünk az tuti.

Elég a tévében nézni..

2023. szept. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Jelen!

Tavaly Mikulásnapi videós találkozó volt, több napon, napi 4 "előadással".

Hihetetlen módon mind a 3 nap, összesen 12 előadás volt, betelt! Előre lehetett jegyet venni online.

Nem tudom, mennyire ismeritek ezeket, én csak azért, mert mindig megnézem, mit néz a gyerek, pl. ownmcandry. Akik játszanak egy bizonyos játékot, és az alsó sarokban látszik a fejük, kommentálják az adott tevékenységet.


Na, egy ilyen eseményre mentünk el, az első sokk: a 11 éves fiam volt a legidősebb. Rengeteg tombola, meg játék volt, és volt olyan pici gyerek, akit fel kellett kísérni a színpadra.


Háááát halálra untam magam, unalmamban számtalanszor találkozott a tekintetem más unatkozó szülővel.

De a gyerek kiválóan érezte magát, és ez számít, semmi más.

2023. szept. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!