Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fajta Duplo-t vagy...

Milyen fajta Duplo-t vagy Legot ajánlanátok kétéves kislányomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyat amibe állatkert v. gazdaság van

esetleg család


a mechanikai részét ne... pályaudvar meg repülő

és lego-t se mert sok benne az apróbb elem nem neki való még.

2010. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A Duplo nagyon jó, szinte bármelyiket megveheted, mindegyik nagyon jó! A fiaimnak tanker, tűzoltó autó és rendőrállomás van, nagyon szeretik, pedig lassan kinőnek belőle.

A rendes legohoz még kicsike, azzal várjatok még 1 évet!

Egyébként ajánlom a mentő autót, az is agyon aranyos!

2010. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
legót semmilyet, mert lenyeli és megfulladhat tőle. Duplót a legegyszerűbbet, a legnagyobb méretűt. Ebben a korban ügyes, ha össze tud rakni két darabot.
2010. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy alapot vegyèl, nagy zöld. Arra lehet terjesztkedni:) van duploból olyan,amiben van egy hàz,kutya,lovak,póni, ez szuper karàcsonyra. Van olyan nagy kèszlet,ami àllatkert pingvinekkel, jegesmedvèvel ès csúszdàval. Ezt vettem meg elöször. Vettem mèg kisebb kèszletet is, pl postàs motorral ès postalàdàval. Ezt beèpitettem a kishàz mellè, hozza a csomagokat a postàs rendesen:) bàrmelyik duplo lego jò, ha elkezditek,ugyis veszel mèg hozzà:)
2010. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok: elöször ugyis te jàtszol vele, megmutatod,hogy csuszik a pingvin a csuszdàn, ilyenek,te szereled ,èpited össze az elemeket, aztàn lassan ö fogja az àllatkàkat csuszdàztatni, vagy a lovat beàllitani az istàlloba. Nem ö fogja a hàzat összerakni. Szóval ezzel csak kèsöbb vannak el tökegyedül.
2010. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van egy 11 hónapos és egy 28 hónapos kisfiunk és van LEGO is meg Duplo is. mind a kettő a korosztályához illővel játszik és nem nyelik le, ugyanis a Lego-ban is vannak olyanok amelyik nagyon apró, de az nem 2 évesnek való. a lényeg, hogy pl.:2-3 évesnek való legyen ráírva a dobozára.

nekem apósom a Lego-ban dolgozik, sok-sok lego van itthon és imádják.

tényleg jók az állatkertes témájúak, vagy a farmosak, babaházas is van. van a Lego-nak honlapja nézz szét ott :)

2010. okt. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Duplo 1,5 éves kortól van, a Lego 3-4 éves kor felett. A lányomnak 1,5 éves korától folyamatosan bővítjük a Duplo készletét, imádja. Nem csak lányos dolgok vannak, a traktorral is eljátszik, de kezdetnek mi is állatosat vettünk, mert eleinte még nem tud építeni, csak az álatkákkal játszott. Legoval is szokott játszani ismerősöknél, de abból még most 3,5 évesen sem tud építeni.
2010. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Duplo-ból van királylányos, pónikkal és kastéllyal, az biztosan tetszene neki:-)
2010. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon, nagyon köszönöm a válaszaitokat!!!! Csomó jó ötletet írtatok! Őszintén örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!