Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mentek a gyerekkel Halloweenezni?

Mentek a gyerekkel Halloweenezni?

Figyelt kérdés
Annyira felfújták most ezt a dolgot, mindenhol ilyet szerveznek, szerintem tök felesleges, de azért kíváncsi vagyok.
2023. okt. 29. 21:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2023. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Temetőbe megyünk.
2023. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
23%

Mi Istenben hiszünk és nem ebben.


Amúgy, ha nem hinnénk Istenben, akkor sem vennénk részt ebben. Ennek nálunk, Magyarországon semmi hagyománya nincs. Egy átvett dolog, amiről a legtöbben azt sem tudják, hogy mi a története. Nevetséges, amikor magyarok halloweeneznek...

2023. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
88%
Mikor ovis volt, nem mentünk. Alsóban voltak ilyen témájú "zsúrok", mi is rendeztünk egyszer, szolidan dekorálni is szoktunk minden évben, pl faragott tököt teszünk az ajtó elé. Felsőben az iskolában volt minden évben beöltözős Halloween buli, mindenkinek tetszett, mi sem maradtunk ki. De csokit gyűjteni soha sem mentünk, sem idegenekhez, sem rokonokhoz. Szerintem kisiskolás korú gyerekeknek élvezetes, szórakoztató ünnep, kár lenne kizárni belőle.
2023. okt. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
77%
Mi mennénk.. tavaly nagyon jó volt az unokaöcsém nagyon várja,de itt megszervezett dolog van oda mennek aki jelentkezik a cukor/csoki/stb osztásra.Nagyon élvezték a gyerekek.
2023. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
78%
Ha kicsit nagyobb lesz, szerintem fogunk menni.
2023. okt. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
74%

Igen, sőt, barátainkkal tegnap is volt egy kis halloweenbuli.

Ilyen tematikájú vacsi, beöltözés, társas, iszogatás. :)


Gyerekeknek kedden lesz, suli után.

De pénteken már faragtunk tököket, azokat kiraktuk a bejárathoz, az apjával a bejáratot is "kidíszítették" műpókhálóval, szellemmel.


Dehát ugye Magyarországon nem Halloween van, hanem keserűség és nyomorúság.

2023. okt. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Szerintem ez egy tök jó dolog. Hangulatos. Az hogy vlk nem ismeri a történetet , könnyen lehet orvosolni. Utána kell nézni.
2023. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
71%

Engem pont nem érdekel h mi hagyomány és mi nem.

Sokáig karácsonyfa sem volt szokás Magyarországon, mégse dobja ki senki, aki a halloweent utálja....

Ha nagyobb lesz a pöttöm, biztos megyünk partira

2023. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
66%
7 éves, voltunk, alkalom arra h összejöjjünk, egy tematika
2023. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!