Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert hanyik??? Miert van ez?

Miert hanyik??? Miert van ez?

Figyelt kérdés

2,5 eves kisfiam hisztizeskor hiába nyugtatom hanyasig sír.

Mostanaban eves előtt is már oklendezik és össze is hányja magát.

Orvoshoz holnap megyünk

Mit tegyek ez ellen!???

Úgy tunik mintha direkt lenne.

Csak akkor nem hanyik ha kakaot vagy tejes dolgot adok neki. Vagy levest.

A többi etelnel minden leuleskor hogy eszünk már kihanyja az előző kajat. Olyan mintha direkt hanyna. Mert már mondja h hányok anya és zutty.

Nagyon el vagyok keseredve. Mitől lehet ez? Hisztinel szinten sír 1-2 masodpercet eroteljesebben és már hanyik is. Ez így nem jó. Tapasztalatok?


2023. nov. 5. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Unokahúgom is így csinálja. Nem direkt, te is érzed, ha hánynod kell.


Amúgy pszichés, ha teheted kerüld azokat a helyzeteket, amikor ilyen van és idővel jobb lesz.

2023. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jaj istenem :(

Már bele bolondulok.

Darabos etelt eszik?

És az előtt is hanyik? :(

Szegenykek :(

2023. nov. 5. 09:18
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Direkt biztos nem csinálja, senki sem tud, rásegítés nélkül csak hányni. Vagy valami fizikai baja van, de lehet, hogy lelki is.

Semmiképp se vádold azzal, hogy mindez a te idegesítésedre történik.

2023. nov. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

NEM hányik, hanem hány!

Másrészt meg idövel kinövi, föleg ha nem esel pánikba, mert az csak megerösíti benne ezt a folyamatot, látja, hogy megéri a hiszti!

2023. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez még oké a hiszti

De amint le ül enni az már nem oké

2023. nov. 5. 09:25
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De a hiszti mi miatt jön? Hogy ennie kell?
2023. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A hiszti mindegy min akarata ellenére amit pl nem lehet sajnos(konnektorozni stb) hozzateszem mindd be van dugva vagy kést adni a kezébe vagy,nem engedem hogy a viz alá tegye a fejet ilyesmi.
2023. nov. 5. 09:43
 8/14 A kérdező kommentje:

Az eves tema meg igen kényes hisz soha nem éhes,ritkán

És elé teszem a kajat hogy segitek vagy egyedül egyen

És már le ül egyből mondja h hanyok

Mintha megszokás lenne. Anyosomeknal alig eszik ha eszik ott szepen hanyas nélkül.

2023. nov. 5. 09:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd! Várd meg még magától kéri! Valószínűleg nincs baja persze lássa az orvos,de lehet,hogy étkezési zavaros...és annyira rá stresszel az evésre,hogy emiatt hány. Az én lányom is ilyen volt és én rontottam el,mert állandóan a kajával traktáltam. Nagyon válogatós is volt. Aztán elengedtem az egészet nem adtam neki enni amíg ő nem szólt,hogy éhes és meg is szűnt a probléma. Azóta van egy nem válogatós jó evő 5 éves gyerekem. Ne utáltasd meg vele az evést.
2023. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Rendben Koszonom :) 17.5kg

Szóval eszik ő,csak én adom neki ha kell ha nem sajna… mert látom hogy szeret sokmindent

2023. nov. 5. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!