Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél év körüli gyerekre...

Másfél év körüli gyerekre mikortól adtok vastag télikabátot? Hány fokban?

Figyelt kérdés
nov. 12. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
0 fok körül, de ekkor még overálosok voltak. Lidl-ös téli, ami nem vastag, de meleg, alatta minden időben elég volt a benti vékony ruha. És a nagyobb gyerekem ekkor még full babakocsis volt, mert még nem járt.
nov. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 5fok alatt már télit adok rá. Ugyanúgy, ahogy 4fok alatt ajánlják a bakancsot. Overált én sose adtam rá mert egyszerűen már akkor ordított amikor meglátta. Most megvettem a lidls sínadrág, kabát kombót azzal fogok próbálkozni.
nov. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1.5 éves. Még nem jött el az az idő
nov. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Szintén 1,5 éves. Még bélelt kantáros eső nacit szoktam ráadni egy átmeneti kabáttal. Majd ha már én is vastag téli kabátot igénylek, váltok nála is. (Én fázósabb vagyok nála sokkal, így biztosan ráér akkor.)
nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Még nem. 0 fok körül bőven ráér. Még softshellt kap. Alá se kell sok.

Nagyot se öltöztettem túl. A kicsi meg még kevésbé fázós. Bent sincs nálunk több 21 foknál és simán póló-bugyiban rohangálnak. Nem beteges egyik sem

nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most másfél éves a fiam,meg csak átmeneti kabátot hord.
nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5 fok alatt. Reggel a héten abban volt, 2-5 fokok voltak míg oviba vittem a nagyot (a nagy is téliben volt, azt elraktam és átmenetit akasztottam a fogasra). Délután már elég volt az átmeneti, addigra jobb lett az idő is.
nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Én már elővettem 2 hete, falu legszélén lakunk kb. a prérin, reggelre 0-2 fok szokott lenni, autót is kaparni kell, ráfagy a pára, sokszor jeges a szél, stb. Mi reggel vastag kabátban indulunk 6.45-kor, de valamelyik nap már az overálnadrágot is ráadtam, brutál szél volt. Mire mennek ki fél 10-kor az udvarra, már nem kell az overálnadrág. Délutánra pedig vagy vékonyabb kabátban, vagy csak póló-vastag kabátban hozom haza. Fázósak vagyunk, lányom is, én is, és ha sírdogál reggel, hogy fázom, akkor persze, hogy melegebben öltöztetem. Sokszor megkaptam már itt, hogy megfőzöm, mindig lepontoznak, de hát nem hagyom úgy, ha egyszer fázik. Az egyik bölcsis anyuka is beszólt valamelyik reggel emiatt ,,viccesen"... de hát ők a városban kb. a bölcsivel szomszédos utcából indulnak fél 8-kor, kicsit más a helyzet.
nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Overált adtam csak,hogy védje a derekát.
nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
De fura. Én a 2,5 évesre és a 16 hónaposra is téli overált adok már. Eddig lidl vékonyabb overálban voltak, de a nagy mindig szólt, hogy fázik, ezért váltottam. Én is már rég téli kabátot hordok.
nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!