Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit ajándékoznátok 2 gyerekekn...

Mit ajándékoznátok 2 gyerekeknek akiknek tenyleg mindenük is van?

Figyelt kérdés
Apróságra gondoltam, 2 hónapos és 4 éves.
nov. 22. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindenől függ.Kije vagy a gyereknek? Mekkora összeget szánszbrá?Milyen alkalomból?Fiúk,lányok?Ha közeli, akkor gondolom nagyjából képben vagy,hogy éppen mik a kedvencek.Akár mesehős,vagy bármi.Pl szereti a mancs őrjáratot,akkor abban a témában van a kirakótól a párnahuzatig minden.Kicsinek igazából praktikus dolgot vennék,mert neki tök mindegy lesz.De mondom,nagyon függ attól is,hogy milyen összegben,milyen alaklomra,mert a triciklitől a csörgőig nagy a szórás.
nov. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Karácsonyra lenne.

Az összeg fejenként kb 10.000 ft.

nov. 22. 10:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsi lány, a nagy fiú.
nov. 22. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szoktam kérdezni a tesómat, hogy mi a keresztlányaim kívánsága. Írnak levelet is (anyukájuk írja, 5 és 7 évesek), szóval tudjuk, mit szeretnének. Több dolgot is mondhatnak, ezután megbeszéli a család, hogy ki melyiket vállalja.

Kérdezd meg a szülőket, úgy nem lőhetsz mellé :).

nov. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2 hónaposnak tök mindegy lesz,neki ruhát,pelenkát,fürdetőt,ilyesmit vennék,megbeszélve,hogyilyet,mekkorát használnak,vagy ha valami drágábbat terveznek venni,abba adnék bele,és csak jelképes dolgot vennék.A 4 évest meg megkérdezném mire vágyik.Mondkuk nyilván nem nyíltan,de vagy a szülein keresztül,vagy rajzoltatnék vele,stb.
nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdezd meg a szülőket! 2 hónaposnak mindegy, 4 évesnek - ha közeli kapcsolatban vagytok - akár valami élményt is adhatsz. Ha buszbolond, elviheted buszozni, játszótérre, kirándulni, nem kell nagy utakra gondolni. A testvérem gyerekeinél bejött az ilyesmi: örökmozgók, túl sok cuccuk volt és éhezték a figyelmet.
nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!