Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6,5 éves, elsős lányom 135cm,...

6,5 éves, elsős lányom 135cm, vajon mindig ennyire magas lesz? Vagy hamarabb meg fog állni a növésben?

Figyelt kérdés

Kislányom most volt 128 cm. Messze a legnagyobb az osztályban. A gyerekorvos, védőnő nem mondott rá semmit a 6 éves státuszon.

Igaz, a szülei sem kicsi emberek. Én 179cm vagyok, a férjem 193. De nem emlékszem, hogy ennyire magas lettem volna ebben a korban, édesanyám szerint is alacsonyabb voltam. A fontos, hogy egészséges legyen, az az első, de kicsit izgulok, hogy mekkora lesz?


nov. 23. 12:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Tehát a státuszon volt 128 centi. Most 135. (Itthoni mérés.)
nov. 23. 12:15
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meg a te egészségügyi kiskönyved? 39 vagyok, de anyukám megtartotta, én abból látom, hogy lányom pont akkora mint én voltam.
nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Huh, sajnos fogalmam sincs merre lehet, és lehet anyukámnak sem.
nov. 23. 12:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy most mekkora, semmit nem jelent, van, aki hamar megnő, aztán úgy marad, és van, aki 15 éves koráig kivár. Az, hogy a szülei milyen magasak, jobban jelzi, hogy mekkorára fog nőni.
nov. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

[link]

Van egy ilyen kalkulátor, percentilist is figyelembe veszi, ide írd be. A régi kiskönyvem szerint eltalálta a (felnőttkori)magasságomat, tesómét is.

nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem átlag magasságúak a szüleim, általános végéig mindig elől voltam a tornasorban, szóval mindig a legalacsonyabbak között voltam. Aztán nyolcadikban nagyon megnyúltam, magasabb lettem, mint apukám (nő vagyok), igaz, hogy ez az ellentéte annak, amit írsz, de szerintem belefér az is, hogy a lányod most magas, aztán nem fog hirtelen nőni, mint a többiek és utolérik.
nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Apukám 176, anyukám 174cm.

Én 184 cm lettem.

6 évesen voltam 125 cm.

Az 5-ös által linkelt kalkulátor majdnem eltalálta a magasságom.

Lehetséges, hogy bőven 1,8 felett lesz a te lányod is

nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Magas, de nem olyan kiugró a magassága.
nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#5, húha, ez alapján meg sem áll 186-ig.
nov. 23. 13:52
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem a szüleim alacsonyak, anyu 150 körül, apu 175 volt kb.

Én 16 évesen lettem 175 cm, de azóta is akkora vagyok. Az összes női többi rokon max 165 körül van


30N

nov. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!