Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember 24-en volt utolsó...

Szeptember 24-en volt utolsó mensi, október 28-an teszt neg. Orvos uh-n lát valamit de nem bizti hogy baba vagy ciszta, nov.8-an poz. Teszt,9-i uh-n 4 mm crl baba, élő szívhang. Lehet e hogy az aug.27 -i mensi után fogant de a növésben igy lemaradt?

Figyelt kérdés
nem vagyok biztos hogy a szeptemberi teljes értékű mensi volt

2016. nov. 20. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez tökéletesen mindegy. A lényeg h van szívhangja. És innentől azt kell figyelni h rendesen fejlődik e. Boldog vabavarast!

Üdv

37hkm

2016. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha szeptemberben volt mensid akkor hogy lehet augusztusi mensi után baba? Bocs ha én nem értek valamit...
2016. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen pici mérettel, meg tekintve, hogy október végén a teszt is még negatív volt, teljes mértékben ki van zárva, hogy az augusztusi menstruáció után fogant volna.
2016. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha egy honappal idosebb lenne a terhesseg, akkor nem 4 mm, hanem kozel 4 cm lenne az embrio ulomagassaga. Mar latszott volna az elso uh-n is egyertelmuen.

A nov 9-n keszult uh alapjan akkor volt a terhesseg 6 hetes, ami alapjan oktober utolso heteben volt az utolso mensi. Ez kb megegyezik a mensiddel, par nap csuszas van, de az siman beleferhet.

Ha van szivhang, az tokeletes.

2016. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Csak nekem ennyire kínai minden? Menstruált a kérdező mégis terhes?


Ezek alapján én is reménykedhetek? Okt 12én volt utolsó menzim ma a 39. napon vagyok, 35. napon negatív teszt, semmi tünet...fél éve kezdtük a baba projektet. Kb egy hete napközben barnázás van.

2016. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Többen vereznek terhesség alatt is, azt mensesnek gondoljak, de nem az.

Gratulálok, Kérdező!

2016. nov. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2-es.

Ha megjon a mensi es normalis, akkor nem kell terhessegre gondolni. Ha van is terhesseg alatt verzes, az altalaban nem az elso elmaradt mensi idejeben van, illetve nem is mensi jellegu, meg addigra a terhesseg mar kiderul. Nagyon-nagyon ritka dolog az, hogy valaki a mensi ellenere terhes.

De ha nagyon nyugtalan vagy, akkor csinalj egy tesztet, azzal nem veszitesz semmit, de nem valoszinu, hogy terhes vagy, ha rendszeresen menstruualtal.

A kerdezo is az utolso mensije utan lett terhes, a verzes alatt meg nem volt az.

2016. nov. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2-es, most olvastam a masodik irasodat.

Ha egyebkent teljesen szabalyos a ciklusod es ennyit nem szokott kesni, akkor ismeteld meg a tesztet. Ha az is negativ es tovabbra sem jon meg a verzesed rendesen, akkor keress fel egy orvost, nezesd meg, hogy mi a gond.

2016. nov. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.A 2. hozzászólónak írom, hogy az már biztos hogy van baba, csak abban nem voltam biztos hogy ilyen méretekkel a szeptemberi mensi után fogant e vagy már augusztusban?A legutóbbi mensim elég fájdalmas volt és idáig nem is volt számomra kérdés hogy teljes értékű volt e, aztán ahogy biztos lett a terhesség valamiért mégis kérdéses lett.Lehet, hogy kezdődik a túlaggódás.

Holnap reggel megyek újabb uh-ra, írok majd hogy mi volt.

2016. nov. 21. 09:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Szept 24en szerintem normalis mensid volt. Nem lehet augusztusi, mert a 4 mm nagyon kicsi hozza. Egyebkent pedig az a lenyeg, hogy baba van a pocidban, a tobbi meg lenyegtelen :)
2016. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!