Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekek miért szeretik a...

A gyerekek miért szeretik a dinoszauruszokat, amikor félelmetesek?

Figyelt kérdés

Ha jól vettem észre, a gyerekek általában szeretik ezeket az őslényeket. Kis dínó figurával is simán eljátszanak.

De miért, ha ijesztőek?


Amúgy csak fiúgyerekek szeretik őket, vagy a lányok is?


dec. 2. 21:54
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
dec. 2. 21:56
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem ijesztőek?! Te félsz egy dínó figurától? Hát ők sem, semmiben nem különbözik egy kutyás figurától. Vannak lányok, akik szeretik és fiúk, akik nem. Nem lehet általánosítani.
dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ezek a figurák nem ijesztőek amiket linkeltem.

De a dinoszauruszok általában azok, ahogy ábrázolják őket, ha jól emlékszem vannak ijesztőbb figurák is.

Meg egyébként még mindig nincs válasz arra a kérdésre, hogy a gyerekek miért szeretik ezeket az őslényeket.

dec. 2. 22:06
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
A tigriseket is szeretik pedig azok is vadállatok..
dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Mert a cuki oldaluk van mutatva.
dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom miért szeretik. Mert ezt kezdték el nyomni a felnőttek, van dínós figura, ha csak oroszlán lenne akkor azt szeretnék. Csak a fiúkat érdekli a környezetemben.
dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lányként volt kedvenc T-rex figurám. Húgomnak triceratops volt. Szerettünk vele játszani.
dec. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Unokahúgom imádta őket, gyerekként nekem is volt kedvenc dínóm(lány vagyok). Amúgy gyerekként kimondottan szerettük paráztatni a másikat
dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerekként dínószakértő voltam és rengeteg dínós mesét láttam meg dokumentum filmet ahol a véres tulajdonságaik is benne voltak.

Az állatvilág mindig is érdekes volt a gyerekek szemében mert idegen és más mint az emberek által nyújtott világ.

Az autók sem félelmetesek aztán mégis átmehet a gyereken.

dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az őslények országa után én is dínómániás lettem kislányként.

[link]

dec. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!