Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik intelligens gyurma nem...

Melyik intelligens gyurma nem büdös?

Figyelt kérdés

Kb. 6 évvel ezelőtt a már nagylányomnak volak "intelligens gyurmái", tök jók voltak, a mai napig lehet játszani velük, ma is szuper az állaguk. Most vettem az ovis fiamnak is pár hónapja az alzáról, hogy majd karácsonyra megkapja, elvileg ugyanaz a márka, és most kinyitottam kíváncsiságból, és rettenet büdös, és keményebb is a vártnál.

Más is járt így? Melyik intelligens gyurma jó minőségű?


dec. 3. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aminek a dobozán az a szemüveges csávó volt az nem volt büdös, biztos lehet még rendelni valahonnan
dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajna nekem pont olyan volt büdös :(
dec. 3. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, hogy off, de mitöl intelligens egy gyurma???
dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szemüveges nem volt büdös, de ha egyszer "lecsöppen" ottmarad a szőnyegben. Lehet másik fajtát kellene próbálnod, mi a mágnesezhetőt vettük mindig, nem volt büdös, bár keményebb is volt kicsit, de ha megmelengetted a kezeddel, felengedett. Nem lehet, hogy a tiétek is a hideg miatt volt merevebb?
dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt vettem észre, hogy amelyik folyósabb, az büdösebb.
dec. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, miért kell ezeket a műanyag vackokat venni? Nem szennyezzük így is a környezetet? Ott a só-liszt gyurma:nem büdös, környezetbarát, olcsó, kitisztítható ruhából, szőnyegből. Ételfestékkel környezetbarát módon színezhető, az sem baj, ha megkóstolja. Vagy még ott az agyag kis művészeknek. Ha van kerti kemence, ki is égethető.
dec. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!