Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen trükkel adjátok be a...

Milyen trükkel adjátok be a "nemszeretem" szirupot?

Figyelt kérdés

Nálunk konkrétan a Marslakócskás sziruppal van gond, nagyon nem ízlik a kisfiamnak. Elég erős íze van, gyümölcslébe nem tudom elrejteni, mert azt egyáltalán nem issza meg, csak vizet iszik. Van valami tuti módszeretek?

Vagy vegyek másfélét?


2010. okt. 21. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én feladtam a szirupokkal való szórakozást, mivel az én kislányom sem issza meg, megvettem a rágótalbettát és azt szereti. (a gyerekorvosunk mondta, hogy ha szét tudja rágni, akkor adhatom neki), + a wallmark-nak van cseresznye ízú c-vitaminja, még azt adok neki napi 1 szemet.


Most szegénykém beteg és antibiotikumot kell beadnom, az egy tortúra, nurofenes fecskendővel nyomom a szájába kortyonként, úgy, hogy közben lefogom (utálom, de ezt nem tudom mással helyettesíteni, de a multivitamin szirupokkal nem kínoznám).


2 éves kislány anyukája

2010. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában 20 ml-es fecskendőt, nálunk azzal álatlában sikerül, de legallábbis nem lötyög ki ha ellökdösi. Ha nincs más választás, akkor apa leszorítja, szája csücskébe benyomom és kortyonként leerőltetem, de így csak a nagyon muszáj gyógyszereket.
2010. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a Nurofennek a fecskendőjével szoktam ilyeneket adni neki,már ha meglátja rögtön áll sorba érte... :)

Én amúgy a lánykámnak Cebion multivitamin szirupot szoktam adni,és ezt imádja,de szerintem is jó íze van. :)

2010. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nurofenes adagolóval már próbálkoztam, az sem ment, ellöki. Lefogni emiatt nem szeretném, annyira nem fontos. Érdekes, hogy az antibiotikumot (Cedax Baby) simán bevette!

Sajnos rágótablettát még nem biztos, hogy szét tudná rágni.

Azt hiszem kipróbáljuk a Cebiont, talán az népszerűbb lesz.


Köszönöm mindenkinek!

2010. okt. 21. 11:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én is nurofenes adagolóval, egyébként meg szépen, türelmesen elmagyarázom neki, hogy ez miért fontos és kivárok. Addig nincs, mese, játék vagy éppen ami, szóval hamar bekapja, anya nem sz@rozik :)
2010. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!