Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Stodal szirupot adhatom a 2...

Stodal szirupot adhatom a 2 évesemnek?

Figyelt kérdés

Ha esetlegesen nem akkor milyen más készítményt tudnátok ajánlani ami homeopátiás (sajnos muszáj itt megkérdeznem mert a legközelebbi patikába szeretnénk menni és nem igazán felkészültek) Picit megfázott köhög és folyik az orra.

Ha esetlegesen más ötlet lenne azt is szívesen fogadom. A citromos tea önmagában nem segít, vitamin szirupot szed.


2011. szept. 19. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod, mi még 2 éves kora előtt is adtuk.
2011. szept. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Még annyit megkérdezhetnék, hogy mennyit adjak neki (mondjuk 1 teáskanál) és 1 nap hányszor?
2011. szept. 19. 08:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Már biztosan túl vagy rajta, de leírom, hátha legközelebbre jó lesz.

Az én fiam se volt még 2 éves, nekünk a doktornő ajánlotta, hogy vegyek Stodalt vagy Lándzsás útifű szirupot. A lándzsás útifű kimondottan hurutos köhögésre van. 2*1 teáskanállal kellett neki adnom. Ezen kívül napi 10 csepp Cebion cseppet és teát kellett innia.

És szívni kellett az orrát, ha nagyon náthás volt, az orrfújás még nem elég erős ahhoz, hogy kijöjjön a váladék rendesen. Legalábbis nálunk így volt.

2011. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Stodal csak délután lesz, mert Apa hozza haza és legalább már tudom, hogyan kell adagolni, mert a neten a beteg tájékoztatóban nem találtam segítséget ezzel kapcsolatban. Csak délelőtt 3x szívtam ki az orrát szegénynek. Teáztatom is rendesen és kapja a szokott vitamint. Száraz köhögése van azért gondoltam a Stodal-ra mert az nekem is segített amikor vele voltam várandós és száraz valamint hurutos köhögésre is jó. A lándzsás utifüvet nem ismerem. Meg amúgy is kell Stodal mert bennem is bujkál valami és ismét várandós vagyok, biztosan segíteni fog. Nagyon szépen köszönöm a teljes körű tájékoztatást!
2011. szept. 19. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:
A stodalt mi is használtuk már két éves kora előtt. Nekünk az volt a legnagyobb bajunk vele, hogy nagyon utálta az ízét a kicsi (tényleg fura, olyan kozmás íze van). Mivel homeopátiás szer nem kevertem a tápszerbe, nehogy rontsa a hatását...
2011. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Stodalt napi 2-3X 1 teáskanállal.
2011. szept. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A tegnapi adagot már letudtuk ízlett neki, sőt kért még! Lehet, hogy mazoista a gyermekem? Sajnos ma már nekem is kellett kezdenem szedni, mert fáj a torkom, ráadásul 23 hetes terhes vagyok így még jobban kikészít. Köszönöm a segítséget!
2011. szept. 20. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!