Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a télapótól 1 doboz cigirág...

Ha a télapótól 1 doboz cigirágót kér, vennél neki?9é

Figyelt kérdés
Mivel tudja hogy a szüleitől úgyse kap. És valoszinű a cogis felnőtteket utánozná?(szülők nem cigiznek)

#télapónak levél
dec. 7. 06:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Én vennék. Annak idején én is imádtam. Valóban úgy csináltam vele mintha cigiznék, majd kibontottam, és megettem. Ennek ellenére életemben nem szívtam még el a cigit, pedig apukám és mind a 2 testvérem láncdohányos. Nem ettől fog rászokni.
dec. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Csak játék (meg még jóízű is), attól még nem lesz dohányos. Játék géppisztolytól se lesz tömeggyilkos terrorista.
dec. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Abban mi a rossz?

10 éves lányom évek óta rágja.

Az csak egy érdekes rágó,nem halálos.

dec. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%
Én nem.
dec. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Imádtam!


40 éves nő vagyok. Sosem gyújtottam rá,1x se,és büszke vagyok rá!

Minden rokon dohányzik. A saját anyám (óvónő...) próbált rábeszélni anno...

Szerencsére a férjem is utálja a cigit.


Attól még a cigirágó jó. Semmit sem jelent!

dec. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Simán vennék.
dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Persze.

Volt ilyen már a gyerekkoromban is, én is örömmel fogyasztottam.

Sőt, amikor ropit ettem vendégségben, akkor is azt játszottam, hogy cigizek.

Természetesen nem dohányzom.

Hülyeség, ha ebből egy felnőtt problémát csinál.

dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Ez egy db doboz rágó, az idei évben. A többi 11 hónapban és a rá következő 11 hónapban nem fog kapni úgy se. :) Ne vegyétek el a Mikulásba vetett hitét.
dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hazaérve megkapta a mikulástól a cigirágót.

És mikor rákérdeztem mi az, elkezdett ferdíteni, hogy az nem cigirágó, csak sima cukorka/rágó.

És meg sem mondta az igazat, amíg azt mutattam, hogy rosszallom ha az lenne.

Tehát be akart csapni.

Mi lesz akkor kamaszkorban.

dec. 7. 19:23
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

persze hogy magyarázkodik szegény, hiszen az ajándékára is lecsapsz, mint valami szemét zsaru, hogy jóóó, de mi az??? aztán még vádaskodsz, hogy mi lesz vele kamaszkorában... hát én is féltem így ezt a kölyköt, nem lesz könnyű fiatalkora, ha az anyja/apja egy ilyen gyanakvó, hisztis balfsz, aki mindenütt rémeket lát...

egy doboz édességről van szó, te meg itt drámázol és teszed a fejed hogy hú te mekkora erős felnőtt vagy, jól megfélemlítettél egy kilencévest... ásd el magad inkább a hátsó kertben, te selejtes véglény.

dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!