Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen engedtétek a...

Mennyi idősen engedtétek a gyereknek, hogy Szilveszterkor fent maradjon éjfélig?

Figyelt kérdés
dec. 31. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sosem volt olyan, hogy nem engedték, mégis kidőltem sokáig és reggel az ágyamban keltem. Olyan 12-13 éves korom körül bírtam egyáltalán addig fel lenni.
dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
8 és 4 évesek. Elméletben megengedtük, de 99,99 %, hogy mindkettő aludni fog legkésőbb 10-kor.
dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

10 éves a lányom,eddig kétszer sikerült fent maradnia.

Amikor kicsi volt természetesen leraktam aludni.

Olyan hat évesen mondta,hogy szeretne fent maradni.

Engedtuk,de elaludt magától.

Szóval ő kérte először.

dec. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem, amikor bírták. Most 10 éves a kicsi, óvodásan már tuti fent kukorékolt éjfélig, lesték a tűzijátékot.
dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

8 éves a nagy, ő lehet fent marad már. A kicsi 6 éves, nyáron 1x megvárhatta volna a tesóját (aki 11-kor jött haza program miatt és nem aludt el a hosszú hazaúton) de 9-kor a kanapén horkolt, ő biztos nem lesz fent ma sem sokáig.

Egyébként ez volt az első alkalom, hogy nem kellett max 9-kor aludni menniük.

dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
4 éves a fiam. Már tavaly is fenn maradt. A kicsi akkor volt 1, ő is 11ig bírta.
dec. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha bírják, fenn maradhatnak (2 és 5 évesek). Ilyenkor igyekszünk eltolni a délutáni alvást ameddig csak lehet, és hagyjuk Őket sokáig aludni délután. Ha ez összejön, akkor bírják éjfélig.
dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bírja. A 2 évesem eddig minden évben ébren maradt, mert nem tud aludni a durrogtatástól. Ha el is alszik, felijed, sír, lehetetlen visszaaltatni. A környékünkön már most megy a petárdázás. Panelban lakunk, a házak közt még jobban felerősödik a hangja. Az egész napunk elcsesződik miatta.
dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 5 és 3 évesek, úgy tervezem, ameddig bírják. Sajnos most a szünetben eléggé későn fekvők lettek, valószínűleg most is sokáig fogják bírni.
dec. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
7,5 éves, és nem engedem. Az indok egyszerű: teljesen mindegy neki, hogy 9-kor fekszik le aludni vagy éjfélkor, reggel ugyanakkor kel. Csak utóbbi esetben 3 óra alvás eltűnik az éjszakájából a semmibe. Ez meg nekem nem buli, hogy hiába vagyunk fent tovább, nem alszunk tovább. Úgyhogy amíg erre képtelen, addig alszik időben.
dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!