Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 10 évesnek zsebpénz bankkártya...

10 évesnek zsebpénz bankkártya? Hogyan kereshet inkább pénzt?

Figyelt kérdés

Van egy rakat minden amire vágyik én meg nem veszem meg. Pl xbox kontroller, vagy akár konzol, videojátékokban ezek a pár ezer Ft-s kiegészítő plusz effektek, (pl vehet egy turbot kardot vagy mit tudom én), én meg még játékellenes is vagyok mert ha gépezik inkább az online angolt tanulná akkor!

Aztán telkártyára állandóan pénzt tenni, mert ha pl mamánál van vagy bármi baj lenne is tudjon engem hívni, aztán azona barátaival is beszél ha pl épp összeomlott neki a skype fiókja, meg ha pl be kell vinnem munkába legyen mobilnete, amin az online házi van.


Nekem meg elegem van abból hogy allandóan repkednek a költségek de a gyereknek meg igényei vannak, akár pl suliba is a plusz foglalkozás focidíj, vagy van sulismagazin ami csak azért kell neki mert a többinek is van, es nagy vita van abbol ha nem akarom fizetni mert csak itthon gyűjti papírhulladéknak, és így pl kindertojást se kap mert allandóam kukában vegzi az is,(mivel ki is nőtte a játékait, nem is érdekli), mégis neki kell a kindertojás, én nem veszem meg a sok hülyeséget, én spórolok!


De ha kap vmennyi pénzt akár fogtündér miatt, vagy mamátol karácsonyra, vagy gyűjti(ezért kamatokat is fizetek rá) de különben képes azonnal elkölteni.


Amíg én a rezsire lakbérre oktatásta nyaralásra fogszabalyozóra, vitaminokra riházkodásra izzadom magam, addig gyerekszemmel a világ meg xbox, e-roller, kindertojás, rágó, tutti juice, programok, videojáték, és mindezek folyamatos hiányérzete!


De nagyon szeretne már bevételeket is, tűkön ülve vàrja mikor lehet már a palackokat visszaváltani, képes a masszirozoval pénzért masszirozni!🤣, rámegy a kamatokra ha gyűjt, igazábol ez lenne mindkettőnknek a megoldas hogy keresse meg magának az xboxra, ilyenekkel NE ENGEM húzzon le, de a legjobb megoldás lenne, ha pl az angol oktatását, vagy tanulást akarna fizetni, amikkel még több bevétele lehetne, alapozna és ez a spirál kapná el.


Mennyi zsebpénzt illdomos adni gyereknek a szülő szemében abszolut hülyeségekre(szerintem 0Ft-t keresse meg ő!) ami a gyereknek viszont hosszu távu vágyai és a gyereknek meg elethalálfontos, tehát minden évben vagy állandóan kéri az e-rollert is, a videojáték kiegészitőket, vagy pl focihoz a méregdrága kesztyűt cipőt labdát(az olcsóbbak ki sem tartanak volt olyan sportossimos labdája amin azon röhöggünk hogy 1 honap foci után úgy nézett ki mint egy pamutgombolyag, tehát szálakkal volt átszőve, bőr fajta már semmi, es fogta a cérnaszálat és ugy gömbölyítette huzta maga az utcan mintha pórazon sétaltatná🤣. Azóta se veszek labdát a sportissimobol)



#gyerek-pénzkeresés
jan. 7. 12:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/121 anonim ***** válasza:
94%

Lehuz,mert hagyod.

Mondj egyszerűen német.

Kisfiam,nem veszem meg neked az X boxot...szívesen.

jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/121 anonim ***** válasza:
100%
*nemet
jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/121 anonim ***** válasza:
96%

Te ugye nem vagy ennyire hülye? De, majd a 10 éves gyerek angol tanfolyamra fog gyűjteni 😂

Kapna állandó zsebpénzt és azt költheti azonnal hülyeségre vagy gyűjtheti nagyobb hülyeségre. Ő dolga. Vannak eleve spórolósabb gyerekek, meg vannak akik később tanulják meg, mi az ami tényleg fontos nekik.

De azt ne várd, hogy egy reggel úgy ébred, hogy gázszámlát szeretne fizetni🤣 Még szép, hogy az a te dolgod. Jó, hogy már ne tüntessünk ki ezért.

jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/121 A kérdező kommentje:

De mjndog nemeket kap. A könyörgés folyamatos, palackgyűjtésből akar már magának pénzt szerezni. De ezeket megeleőzte már az is hogy lopni kezd. Ez csírájában lett elfolytva.


Pl nem veszek kindertojást, erre 6 évesen elkezdte a boltokban a zsebébe rakni a kindertojásokat! Hát szépen vitettem is vele vissza a boltba sűrű bocsánatokkal, hogy tanulja így nem semmit!

Folyamatosan keresi az opciókat hogy de akkor hogyan?

jan. 7. 12:37
 5/121 anonim ***** válasza:
87%
De mi a baj a kindertojassal?
jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/121 A kérdező kommentje:

"De azt ne várd, hogy egy reggel úgy ébred, hogy gázszámlát szeretne fizetni"


De tqnulja ezt is!

Tudod miket mond olyan kérdésre mit csinálna ha sok penze lenne? Venne kaját kifizetne mindent anyának ezt azt aztán hozzáteszi es egy focisalbum kártyákkal neki.

Azt nagyon is jól látja már hogy első a rezsi meg ezek.

jan. 7. 12:39
 7/121 anonim ***** válasza:
91%

Nekem meg elegem van abból hogy allandóan repkednek a költségek de a gyereknek meg igényei vannak, akár pl suliba is a plusz foglalkozás focidíj


Ember,másnak is jár kulonorakra a gyereke,focira akarmire.

És szerintem 100 szulobol 1 olyan smucig,hogy nem akarja kifizetni ezt a gyerekének.(te vagy az az egy jelen esetben)

jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/121 anonim ***** válasza:
100%
Ez troll kérdés ..1000 százalék,hogy az.
jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/121 anonim ***** válasza:
100%
Jó,hogy nem küldöd el részmunkaidőben dolgozni csak azért mert ehet otthon 🤣🤣🤣
jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/121 A kérdező kommentje:

5. Sok bajom van vele

- veszek neki már úton bontja csupa mocsok lesz tőle a keze

- nyáron tiszta majsz is mert olvad

-a kisalkatrészeket elhagytuk nem egyszer lett bőgés abbol hogy nincs meg a kismadár egyik szárnya a róka farka meg tököm tudja mi, sírás lett belőle az egész utcán. Nem egyszer!

- otthon ez folytatódik mert ha kiállitása van már belőlük akkor egyiknek ez hiányzik masiknak az csupq kudarcélmények aztán én meg nehogy felporszívózzam keresés ágy alatt is

- exem így akarja megvenni(egy utolsó göreny volt a gyereket le se ejtette de mikor kidobtam meg kindertojással szédítené magához a gyerek meg beveszi a mézesmás manipulációt. Így a kindertojas már a cukrosbácsik jelképe is nálunk. A hazugok "ajándéka" amikkel meg akarnak gyereket venni

-nekem ár-erték arányban is elveim ellen van. Azaz vitamin benne nulla, a játékok kuka, jol se lakik tőle, értelme sincs.

- korábban kapott tapasztalati úton lett vele bajom és nem előre ítélkezdtem. Eleinte gyanutlanul veszegettem neki hébe hóba. Aztán kezdődött azzal hogy függése lett azaz követelte hiszti a boltban ha egyik nap nem veszek. Függő lett. Az én gyerekem meg ne függjön semmitől.

jan. 7. 12:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!