Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülinapra milyen játékot...

Szülinapra milyen játékot vegyek 5 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Már mindene megvan, de igazából semmivel sem szeret játszani. Lego addig jó ameddig összerakja, aztán porosodik. Babái, plüssei van egy rahedli, néha játszik vele nagyon picit. Van kiskonyhája, szépítkezőasztala, orvosi asztal, mindkettő csak áll. Amivel szeret játszani az a memória kártya, junior uno, domino. Ékszerkészítő akkor jó amikor kapja, másnap hozzá sem nyúl. Szeret rajzolni, festeni de kismillió eszköze van hozzá, vannak különlegesebbek is. Mesekönyvei is vannak. Az aktív játékokat jobban szereti, pl roller, bicikli, trambulin de ezek is vannak már. Az egyetlen ami nekem eszembe jutott, hogy ruhákat vegyek, mert öltözködni is imád, de az meg megint milyen dolog, ruhát kap és nem valami rendes ajándéknak valót. Most még nehezebb így, hogy most volt karácsony is, kifogytam az ötletekből.
jan. 8. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kártyázni szeret akkor nyilván kártyát. Sokkal jobbak vannak, mint az uno. Pl.: matchify, dobble, clack family.
jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rókanyomon társasjáték, Dooble, Zingo. Ezek nagyon jók ebben a korban :) Esetleg Solo. Ez hasonló mint az Uno, de mégis kicsit más.
jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A piou piou nevű kártyajáték is nagyon jó.
jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Puzzle, társasjáték.
jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az ötéves patronált gyerekemet decemberben karácsonyi ajándékként inkább elvittem trambulincsarnokba. Ugyanilyen szituáció, hogy igazából megvan mindene, de semmi nem köti le hosszabb távon. Úgyhogy megkapta a választási lehetőséget, hogy menjünk állatkertbe vagy ide. Mondjuk erről a trambulincsarnokról fogalma sem volt, hogy milyen, mutatnom kellett róla videót, de annyira élvezte, hogy azóta is kérdezi, mikor megyünk megint, szóval megvan a következő ajándék is. (Ja, meg kapott egy Európa térképet is, amit felragasztottunk a falra, és bejelöltük, hogy hol volt már.)
jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!