Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ferjem agresszívan ráütött...

A ferjem agresszívan ráütött a gyerekre 2-3eves mert az belekarmolt. Mennyire jogos? Szerintem először elkellene magyarázni es nem egyből ütni. Mit csináljak? A gyerek hozzám fut mert megvan ijedve az apjától.

Figyelt kérdés

Válásnál ez bamtalmazásnak szamit a gyerek felé?


Nyilván nem védem a gyerekem tettét, de a reakció az bánt.

Tudom kell nevelni, de nem egyből agresszívitással kell kezdeni.


jan. 19. 19:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
80%

#20

"A bantalmazas lenyege az, hogy ok nélkül, előre megfontolt szándékkal, tudatosan bántja a gyereket. Itt apuka reflexből reagált, köze nincs a bantalmazashoz."

Ezt a mondatot ízlelgesd kicsit.

jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

20-as, ha többször is megüti a gyereket, akkor igen, van ok aggódni, és lépéseket tenni. De egyszeri eset volt. A kérdező válni akar, és most ezt akarja felhasználni a férje ellen.


Engem egyszer egy nem saját 4 éves gyerek rúgott hason úgy, hogy ösztönből rácsaptam a lábára. Anyuka nem csinált belőle ügyet, megbeszéltük, és elmagyarázta a gyereknek, hogy ilyet nem lehet.

jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!