Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem akar aludni a 3 évesem,mit...

Nem akar aludni a 3 évesem,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

KB 1-2 hete, nagy sírással jön csak aludni, hiszik,kiabálás.,st...

Nem szeretném hogy emiatt sírjon.

Ha nem alszik, akkor este 8kor már viszem aludni, kB 10 perc alatt el alszik és reggel 8ig alszik.

Szeptemberben viszont kezdi az ovit, és mi lesz ha ott se akar majd aludni?

Volt így valaki?

Eroltessem az alvást napközbe vagy hagyjam?



jan. 22. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mi van akkor ha már 8 kor alszik?
jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Lányom egy éves korától nem aludt délután.

Oviban probléma nélkül aludt

jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne erőltesd. Vidd olyan oviba, ahol szintèn nem erőltetik az alvàst.
jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Olyat nem fog találni. Az ajánlás szerint is a gyereknek KELL a délutáni alvás a megfelelő fejlődéshez, mert elfárad, sok új inger éri stb.
jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Fiam 2,5 évesen hagyta el a nappali alvást. Kiscsoportban sem aludt ott, haza tudtam hozni ebéd után. Most középsős, simán alszik az oviban. Cserébe este 11ig fenn van :D
jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Én ráhagytam. Hiba volt. Egyrészről nem fejlődött megfelelően a gyerek. 5-6 évesen kb.tropa volt az idegrendszere, mindenen is kiborult. Nyilván ez nem írható csak az elmaradt déli alvások számlájára, de valószínűleg vastagon hozzájárult a problémáinkhoz.

Másrészről nagyon nehéz volt visszaszerezni az irányítást. Túlvagytok már a gyermekágyon, meg a negyedik trimeszteren, mostmár semmi sem indokolja, hogy a gyerek legyen a főnök. 😉

jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
😅Szerencsétlen gyerek.Az én lànyom egy éves korátol nem alszik.Miért kell erőltetni?Ha oviba nem fog aludni,majd nézi a plafont.
jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
A fiam most lett 3 éves, gyakorlatilag nyár óta nem alszik napközben. De az óvodában igen. Ott azért lefárad, meg ugye korán kel, igényli.
jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A fiam a bölcsiben sem aludt el itthon még igen ez ment kis csoporban az oviban is.

Lasan 5 éves már kész kínszenvedés, hogy aludjon, látszik hogy álmos, de hiába tök sötét azért sem, pedig én alszom mellette.

jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!