Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet társaságot találni...

Hol lehet társaságot találni egy 1,5 évesnek?

Figyelt kérdés
A kislányom nagyon szociális, meglát egy embert az utcán, és azonnal becsatlakozik mellé, és megy vele haza. Ha kisgyereket lát, még jobban odavan, ma odaszalad egyhez, aki ment haza az anyukájával, és megölelte. A kislány is visszaölelte, de aztán siettek haza. Most költöztünk ide, még nem sok embert ismerünk, akiket igen, azoknak tini vagy felnőtt gyerekei vannak. Olyan jó lenne gyerek társaság szegénynek, amíg nem megy oviban. Itt a játszók valamiért mindig üresek, baba mama klub 2 hetente van, de arra sem jutunk el mindig, mert pont olyankor alszik a kicsi. Nektek hol szocializálódik a kisgyereketek ovi előtt? Gondoltam arra, hogy írjak a helyi csoportba, hogy hátha van kedve valakinek "playdate"-elni. Szerintetek ez hülyeség? Te elmennél egy ilyenre a gyerekeddel?
febr. 5. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Játszóház
febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mennék, de csak akkor ha nem playdate-nek hívnád azt, hogy találkozunk. Az én gyerekem már nagyobb, de emlékszem amikor kicsi volt ő is ment haverkodni mint a tied. Aztán ha nagy nehezen szereztem neki gyereket akivel játszhat kb. 1 percig foglalkoztak egymással aztán inkább játszottak egyedül.
febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok az egy eves kisfiammal, sajnos nagyon keves babaval tudunk talalkozni. Ti hol laktok?
febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 A játszóház jó ötlet, de fél óra innen a legközelebbi, és 5000 forint fölött lenne egy alkalom, úgyhogy annál valami egyszerűbbet szeretnék gyakrabban. De alkalomszerűen tök jó, köszi! :)

#2 A playdate rövidebb volt, mint azt leírni, hogy találkozzunk és sétáltassuk meg együtt, vagy vigyázzunk együtt a gyerekeinkre, amíg játszanak. Külföldi csatornákon, amiket hallgatók, gyakran használják ezt a szót, és nem találtam magyar párját.

febr. 5. 18:17
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 Tökölön. Ti?
febr. 5. 18:18
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az életkorban még nem játszanak együtt, így nagy csodát ne várj.
febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Fb csoport jó ötlet. Mi onnan szereztünk jò baràtokat. De kevèsbè cèlzottan is fel lehet dobni gyerekes fb csoportba, hogy ki jön azxy jàtszotèrre, ti ekkor-ès ekkor mentek.

Ha valkire ratapad, ès nem sietnek, azokkal is lehet megbeszelni, hogy legközelebb cèlzottan talàlkoztok.

febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
Bölcsi
febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Derjaderja ***** válasza:
100%
Nálunk van játszócsoport, babamama klub, kerekítő foglalkozás és minden hasonló. Művházakban is nézz utána.
febr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Andi80018 ***** válasza:
42%
Abszolút bölcsi, szerintem is. És még a betegségeken is átesik ovira. :-D
febr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!