Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ne tudok munkahelyet találni...

Ne tudok munkahelyet találni mert szorongok ha 2nél több ember van a társaságomban. Le lehet ezt vetkőzni valahogyan? Voltál már így?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Utálom mikor kérdések alá a pszichológust írják, de ha ennyire nagy benned a szorongással ezzel kapcsolatban, akkor lehet, hogy tényleg igénybe kellene venned valamilyen külsős segítséget.
2023. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagyok is így. A héten 2 állásinterjúra is mennem kellene, de már most eszem a frontint, annyira erős a szorongásom. Egy órát kell majd várnom az egyik interjú előtt, ha ebbe belegondolok a rosszullét is elkap, hányinger, a gyomoridegtől hasmenés. Tudom, hogy ki fogok készülni abban az egy órában.

Nem tudom mi a megoldás. Ördögi körnek érzem, én azóta vagyok egyre rosszabbul, hogy az éven eddig minden interjúm után elutasítottak, vagy arra sem vették a fáradságot, hogy elutasítsanak, ilyenkor én kerestem fel a toborzót, aki akkor hajlandó volt elmondani, hogy nem rám esett a választás.

De volt egy volt kollégám, aki szintén annyira rástresszelt, hogy neki pszichológus segített felkészülni az interjúra.

2023. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez mindenképpen pszichológus. Sőt, pszichiáter. Hasonló cipőben voltam én is huszon egynéhány éves koromig. Idővel elmúlt, de gyógyszer nélkül sokkal nehezebb lett volna. Vannak jó cuccok, amiknek nem nagyon van mellékhatása, nem tompítanak le, viszont folyamatosan kell szedni őket.

Keress fel egy pszichiátert, ha ilyen súlyos a helyzet, főleg ha más helyzetekben is jelentkezik, mert gondolom igen.

2023. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!