Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek normális a szomszé...

Szerintetek normális a szomszéd kisgyerek?

Figyelt kérdés
Ránézésre 4-5 éves, és az addig "oké", hogy kora reggel üvölt meg dübörög, aztán egész éjjelig, miután hazajött az oviból, de pl. most meg bőg, mert véletlenül korán elaludt, és felébredt (mindent hallani, ha finganak, azt is). Néha éjjel bepisil, akkor is visít. Szerintem ez nem ekkora gyerekre jellemző viselkedés, vagy igen?

febr. 14. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
42 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%

Honnan tudod, hogy nincs valami baja?

Honnan tudod, hogy pl nem enyhén autista?

febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem lehet normális is, azért egy 4 éves gyerek, ha olyan alkat, szokott bőgni sokat.
febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Első, szerinted miért tettem fel a kérdést? Mert szerintem nem normális, de lehet, hogy tévedek. Nem normális = lehet autista, szellemi fogyatékos, akármi. Nem úgy értettem, hogy pl. "kis gyökér".
febr. 14. 21:56
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ránézésre 4-5 éves. Tehát gőzöd nincs. Fiam 3 évesen akkora volt, mint egy 5 éves pl.
febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet nagyra nőtt hároméves is akár. Ha rájuk jellemző ez a viselkedés, akkor az csak jó, mert pár év, és kinövi. De ha nem normális szegény, akkor inkább elköltözünk alóluk, mert ez kibírhatatlan így sajnos, nem tudunk tanulni, pihenni.
febr. 14. 22:08
 6/15 anonim válasza:
74%
Szülökkel próbáltál már beszélni? Ez társasház?
febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, társasház. Pár hónapja költöztek ide. Már kértem, hogy legalább este 10 után legyenek halkabban, mert nincs hangszigetelés. Az anya is fura, és sajnos úgy megy, mint a tank. Az apa (vagy valami férfi) néha jön, de akkor olyan világ van fent, hogy szétesik a ház (nem veszekedés, hanem eszeveszett üvöltve rohangálás).
febr. 14. 22:12
 8/15 anonim válasza:
25%
Közös képviselőnek kell szólni. Ha az nem segít akkor a jegyzőnél birtokvédelmet kell kérni.
febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De ha "beteg" a gyerek, akkor nem vegzálnám őket, hanem lelépek (bérlem a lakást csak). De nem tudom ezt így megkérdezni, "bocs mi baja a fiadnak", ez nagyon gáz.

A szavazás alapján többen mondjátok azt, hogy ez normális viselkedés, és akkor elvileg majd javul a helyzet, nem?

febr. 14. 22:17
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ami a gyereket illeti, valószínűleg kinövi idővel. De itt a szülőkkel se biztos, hogy minden kerek. Szóval lehet, hogy érdemes másik lakás után nézned.
febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!