Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg igaz az,hogy amelyik...

Tényleg igaz az,hogy amelyik kisgyerek sok mesét néz a tv-ben kicsinek az majd az iskolában diszlexiás meg hasonlóak lesz..?

Figyelt kérdés

Van ebben valakinek már tapasztalata?

Kérem,hogy akinek sok mesét nézett kicsinek a gyereke de már iskolás korú vagy el is végezte azt az írjon a tapasztalatáról.



#mese #TV #Sokmese
febr. 7. 17:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
69%
En sok tvt néztem és videojatekoztam is, majd számítógépes játékok is. Emellett fociztam, rengeteget játszottam kint stb. Végig kitűnő voltam érettségiig, majd egyetem stb. Kisfiam 4 éves de sokat néz tvt viszonylag. Emellett sokat is játszunk és vagyunk kint. Már számokat és betűket ír, bármeddig elszámol, tízesével is. Érti is, 29 alatt simán osszead. 2 évesen beszedhiba nélkül beszélt folyamatosan. Mostani szókincse olyan, hogy mindenki csak les. Szóval én ezt nem tapasztalom.
febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

Dejó,hogy írtàl kedves első!:)

Nekem is van egy 4 és egy 2 éves kisfiam,és eléggé sok mesét néznek,mert nagyon szeretik,persze monden bap jatszunk kijt is es bent is de mikor mar esteledik pl du 6-tol este 8-ig ulnek a tv elott es nezik a meseket..1,5 eves koruktol,erdekes mert nekem is mind a ketto mar 2 evesen folyekonyan mondatokban beszélt..én is inkabb pozitivat tapasztalok..!

febr. 7. 17:45
 3/61 anonim ***** válasza:
61%

Lányom tervezett elég sokat...

10 éves, tavaly év végén igazgatói dicséretet kapott és oklevelet a jó tanulmányi eredményeiért.

Országos elődöntőig jutott szavaloversenyen, két rajzversenyre nyert, megnyerte az iskolai szepiras versenyt.

Mellette furulyazik, zeneiskolába jár, íjász versenyeket nyer...


Fiam két éves lesz, mesezik.

Két három szavas mondatokban beszél, az iskoláról,nem tudok még nyilatkozni ugyebár az esetében.

febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
*tévézett
febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
21%
A 4 soros kommentedben legalább 12 hiba van, úgyhogy lehet valami igazság a dologban.
febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
87%
Csak tudnám minek válaszolnak olyanoknak akik csak azért vannak itt, hogy kotekedjenek...
febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Kedves 5-os tán rólam beszélsz? Tudod nem tudok mindig gyorsan hibátlanul és ékezetekkel írni két kicsi mellett..de ha csak trollkodni jársz ide akkor jobb lesz ha elhúzol a p..ba!
febr. 7. 18:02
 8/61 anonim ***** válasza:
38%
Jó hogy nem azt mondjátok már hogy zsenik lettek a gyerekek a sok képernyő bámulástól.😂😂
febr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
69%
8, nem, nem lettek azok, de nyalcsorgato, írástudatlan zombik sem lettek...
febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
70%
Akkor most 3 hozzaszolobol akik fenyezik magukat, megcafoljuk azokat a tudosokat akik tobb evtizede a temaban kutatnak. Eljen !
febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!