Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jogerős ítéletet megtámadni?

Jogerős ítéletet megtámadni?

Figyelt kérdés

3 éves lányom van az apjával tavaly szeptemberben voltunk a bíróságon ahol is Én kértem, hogy nála legyen a felügyeletijog mivel rossz volt a helyzetem de már stabil az anyagihelyzetem és minden adott, hogy visszakaphassam.

Minden együtt töltött idő után ordít, hogy velem akar maradni.

Apa magától nem adja vissza.

Azt tudom, hogy az ítélet 2 évig jogerős.

Megtámadhatom vajon? Ügyvéddel még nem beszéltem.

Az akkori papirokban szerepel, hogy az anyagi helyzetem miatt döntöttem így, ha esetleg bizonyitanam, hogy már mindent megtudok neki adni ami a fejlődését szolgálja? Van esély rá? Kérlek a negatív kommenteket mellőzzük.



febr. 21. 20:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt a gyermekelhelyezés megváltoztatását sokkal nehezebb megnyerni, mint az első elhelyezést. A gyereknek az érdekeit nézik, ami a fix pontokat jelenti az életében. Hacsak nem történik valami hatalmas dolog, ami miatt az apa alkalmatlan a gyerek nevelésére, vagy magától nem megy bele abba, hogy átadja akkor 2 év múlva próbálkozhatsz, de sokkal rosszabb esélyekkel, mint tavaly szeptemberben lett volna.

Akkora anyagi gond nem lehetett, ha tudod fizetni a gyerektartást (mert ugye fizeted?), plusz rendezni a saját életedet, butaság volt lemondani, mert innen visszacsinálni már nagyon nehezen lehet. Ha az apa 2 évig szépen ellátja, a gyerek megszokja a helyet, az ovit stb azon ritkán változtatnak már.

febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!