Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 honapos kilánynak milyen...

20 honapos kilánynak milyen fejlesztó játékokat vegyünk? Mivel szeretnek ilyenkor játszani?

Figyelt kérdés
sok választ kérek, linkelhettek is.
2010. okt. 28. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Talán én leszek a kivétel de én nem fejlesztek.

Segit a ház körül és szerintem nem kell jobb fejlesztés mint a pakolás amit ilyenkor nagyon szeretnek.


Lehet a mosogatógépbe be és ki pakolni a fiókba be a mosógépbe be és ki teregetés ágyazni próbálhat, teriteni is


játék?

ki - berámolás és a babák!!

2010. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
utolsónak teljesen igaza van!
2010. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyém szeret babázni (kartondobozból csináltunk neki ágyat), plüssökkel szórakozni, a kutyusának a nyakra kötünk egy madzagot, és akkor sétáltatja, a kutya közben ugat, zeng a ház (persze ő ugat helyette), :)), babakonyhát szereti (igazán most kezd el vele "főzni", 22 hónapos, de már 20 hósan is elmatatott vele), idebenn szokott még bébitaxizi, utaztatja az állatkáit, van egy állatos fadominó, azt is szereti, formabedobót, könyveket, gyöngyfűzőt, labdát szereti.
2010. okt. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. még azt elfelejtettem, hogy legjobban velem szeret játszani. :) én mostanában nagy hangsúlyt fektetek az érzelmi nevelésére is (eddig is, de most már konkértabb, elvontabb dolgokra is vevő), pl. ha a plüssök találkoznak, megpuszilják egymást, ha a baba sír, vagy leesik a füldre, akkor elringatja, megpuszilgatja, vagy ha ő maga nem akar szót fogadni direkt dacból, akkor mondom neki, hogy most anya szomorú, és akkor odajön, megpuszil, és megcsinálja, amit kérek tőle.
2010. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!