Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fejleszto játékot...

Milyen fejleszto játékot vegyunk 1 éves kislányunk szulinapjára? Ti mit vesztek vagy vettetek?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne,koszi!
2009. aug. 17. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy kis fejlesztő centrumot (ez a neve). Fából van, az egyik oldala számológép-szerű (fagolyókkal), a másik olyan, hogy különböző formákat lehet bele dobálni, a teteje levehető, és egy kacskaringós fémpályán vezetgethet rajta mindenféle fa formákat, stb. Minden oldalán van valami játék. Sima játékboltban vették, a fiam imádja.
2009. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kislányom is hamarosan egy éves lesz, én is azon gondolkodom mit kapjon. Viszont arra jutottam, hogy méregdrága játékot nem veszek neki, mert tuti, hogy nem fog vele játszani. Kapott már tanuló kutyust, fejlesztő zsiráfot, de mindkettő a sarokban pihen, mert nem érdekli. Bezzeg az üdítős flakon, hűtőmágnes, dió...ezek a slágerek jelenleg. Szóval 3 ötletem van, amit úgy gondolok nem a sarokban végezné: Hintaló(imádja a lovakat), kismotor vagy anyakormányos járgány (múltkor egy üzletben alig tudtam lefejteni róla) vagy pedig homokozó (kagyló formájú). Ha esetleg nagyobb helyem lenne, vennék neki valami kis házat, kuckót, mert a játszin is az a kedvenc.
2009. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lányom most lesz 1 éves, én használtan vettem neki járássegítőt, imádja tologatni a babakocsit is, ezért gondoltunk rá. Nekünk már van szülőkormányos bicajunk, azt is nagyon szereti.

Még a huzós, tologatós játékokat szereti.

2009. aug. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17.10-es, hol vették azt a fejlesztő centrumot? Pont ilyet hajkurászok én is.
2009. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak: én a Vaterán láttam eladót, de újonnan asszem Brendonba is lehet kapni.
2009. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2009. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi az utolsónak a linket, ilyet veszek én is.
2009. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!