Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyerekednek van...

2 év körüli gyerekednek van kedvenc "tévésztárja"?

Figyelt kérdés
Az én fiam múlt hét óta Rákóczi Feri fan lett. Már délután elkezdi mondogatni, hogy este jön Feri, este jön Feri. Mihelyst pedig elkezdődik a műsor és meghallja a szignál rohan a tévéhez és kiabál hogy itt a Feri, anya itt a Feri. Nem nézi végig az adást, de sokszor odapillant, és amikor a Feri van fülig ér a szája.
2010. okt. 28. 14:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

besz....ok!! biztos nagyon édes.


még nem beszél.. hétvégén itt tobzódik a tv elött és nézi Dora-t és a kismajmot mutogat velük.


az állatokat a tv.ben ha zsiráf meg sündisznó v. bármi ami kicsit is mozog.


a discovery travel and living-en Jon kate és 8 gyerek mosolyog rajtuk - én meg kinomban röhögök- és a menyasszonyokra mutogat ... hiába no. lány.

2010. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekli a tv, csak néha a reklámok :) Így az enyém Menő Manó "fan" :)) jelenleg.
2010. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nahát?!?!
2010. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc sztárt nem tudok de kedvenc reklám van.A szív alakban táncolós nescafé reklámra az én lányom utánozza a táncosokat és hajolgatva-dülöngélve táncol.:-)
2010. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

2 és fél éves és már régóta Balázs bácsit szereti . (Sebestyén Balázs)

Régebben a Széf-ben, mostanában az X-faktorban látja.

És persze a reklámban a Menő-Manó.

2010. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Gianni a Lidl reklàmban.....visit,ha meglàtja:) èrthetetlen:) 2 èves
2010. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Èn k&h mukinak hivom,mert totàl elfelejtettem,hogy menömano a becsületes neve:) mutatja a fiam,hogy a fejère esett az alma:)
2010. okt. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az enyémek(2,5 éves és 11 hós)semmi másra mint az Elmora,vagyis az egész Sezam Streetre nagyon tudnak figyelni.Ha az elkezdődik se kép se hang ,tátott szájjal nézi mindegyik,nem értem miért,csomó szép,színes,látványos mese van,hogy ezen mit esznek?
2010. okt. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Abszolút kedvence Kisvakond, az Alma együttes énekese, és Ő is szereti a Menő Manót:)

22 hónapos kisfiú

2010. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja, Lady Gaga, meg a Holdviola énekesnője. (két véglet) 22 hónapos fiú
2010. okt. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!