Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel jatszik a 10 eves lanyotok?

Mivel jatszik a 10 eves lanyotok?

Figyelt kérdés

Most lesz a lányom szuletesnapja, mar nem tudok neki mit kitalalni , hogy mit vegyek neki.

Nem egy nagyon jatszos tipus, inkabb festeni vagy rajzolgatni szeret, de megis mindig mondja,hogy jatszana is valamivel csak nem tudja meg o sem hogy milyen jatekokkal. 😃

Hasonlo koru lanyotoknak milyen jatekai vannak?


O mar nem szeret barbizni se.. amugy sem volt egy barbizos tipus soha..


Otletek?


máj. 21. 07:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Játékkal már nagyon semmivel.

Míg "benti" idő volt, addig vagy rajzolgatott, vagy festett, az lett a hobbyja télre, vagy a barátnőivel volt.

Most, hogy "kinti" idő van, rengeteget bandáznak az utcán. Imád görkorizni, biciklizni.

Én játékot egyáltalán nem vennék már neki.

Inkább ruhát, vagy kerek perec rákérdeznék mit kér, elvinném vásárolni.

máj. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Társasjáték? Az én lányom januárban lesz 10, neki ezek a kedvencei:


[link]


[link]


[link]


[link]

máj. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

A nagyobbik ennyi idősen Schleich lovakkal játszott, volt nagy istállója hozzá meg minden. A kisebbik babákat öltöztetett.

De azért ennél többször inkább rajzoltak meg gyöngyöt fűztek, meg Minecradt és Star stable ment. :)

De a kisebbiknél a társasjáték is mindig bejön.

máj. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
lányomnak 10 ėves is lego volt kedvence meg most 14 ėvesen is az lego creator vagy a tecnic sorozat vagy 3d puzzle .
máj. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat, jo otletek 🙂🙂

Meg varom akinek van otlete! 😋

máj. 21. 07:38
 6/14 Hovarju ***** válasza:
54%
Nálunk a geomag volt a sláger, meg a társas játék, kártya (csak legyen kivel játszani)
máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Könyv esetleg? Egyszerűbb ismeretterjesztő akár? Ami érdekli.
máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk ami még megy most is (12 éves): szabadulós társasok, gyémántszemes kirakó, 18+ Legok (főleg a Lego Icons virágos készletek jöttek be, még nekem is tetszik, együtt rakjuk őket :-)).


Szereti a szép írószereket, naplókat, füzeteket stb, be szoktunk menni együtt a boltba és választhat. Szülinapjára Swarowski fülbevalót kért, többféle színben és formában van már, ezeket hordja is.

Illetve a Pepco, Kik stb. üzletekben imád nézelődni, dekorációkat választani a szobájába. Ruháknak is örül már.


Hobbijával kapcsolatos dolgokat szokott még kapni, pl. holnap lesz a névnapja, most élményajándék lesz: hétvégén megyünk a ritmikus gimnasztika eb-re.


De színházjegyet is kapott már, illetve olvasni is szeret, sokszor kap könyvet.

máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
2.es dejo, szuper vagy. Az en lanyom 10 eves tarsast kert es macska orult. Beszerzem neki gyereknapra. Nagyon nehez mar 10 evesnek jatekot venni, a legot ,szinezest unja mar szegenyem. De meg jatszana de bemegyek a boltba es majdnem mindenhol az ovis korosztaly van megcelozva. Elmeny ajandek is jo otlet, kalandpark vagy mozi, planetarium
máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Ha szereti a cicákat, akkor van még egy társas. Nekünk nincs meg, de ajándékba vettem már, és akiknek vettem, azt mondtál szuper jó.


[link]

máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!