Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel jatszik 16 honapos...

Mivel jatszik 16 honapos lanyotok/babatok? Ti milyen jatekkal fejlesztitek oket? Mit vesztek neki karacsonyra?

Figyelt kérdés
Az en lanyom szeret rajzolni,konyveket nezegetni.Formakat a helyukre tenni.Most ezek a kedvencei.Sokat jatszunk es beszelek vele de most nem tudom miket kellene hogy tudjon mi a koranak megfelelo.Tudom minden gyerek maskepp fejlodik!De miket tanitsak neki?Mondogatom a szineket es kerdezem tole melyik milyen de nem koti le.O inkabb aktivabb.Nem szeret ulni!Meg nem igazan beszel.Megert mindent de csak par hanggal beszel pl.aka-anya apa,bam ha leeseik valami,bezarni valamit,lampat fol le kapcsolni,gyeje-gyere,kaka-tata,mamamama-mama,papppppp-papo,nyam nyam-enni es innivalo,0-az ott.Nagyjabol ennnyit mond.Allatokat is utanzom neki de nem ismetli.Minden allatra annyit mond hogy kaf kaf.
2010. okt. 4. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
18 hós lesz karácsonykor kb ha jól számolom annyi mint most az én lányom akkorra lenne ötletem:babakocsi vagy bármi amit tolhat én konyhát tervezek neki venni(a tologatóst most is szereti és konyha is jó lenne már most)állatokat szereti,könyvekben mindig azokat mondjuk nézzük és hogy mit mond(néhányat mond ő is vagy a hangjukat utánozza)gyurmázunk(ezt csak felügyelettel(nem baj szerintem ha nem mindig a z értelmét fejlesztjük finommozgását is kell ez arra jó)mágneses táblát szereti,óriás fagyöngyöt szeret fűzni,tornyot építeni(ezzel nagy kicsi kisebb nagyobb fogalma is fejlesztődik észrevétlenül-egymásba rakós poharak)mondókázzatok(lányom mutogatós mondókákat szereti-tanuló kutyán pl Hüvelykujjam stb de ezen kívül neten sokat találsz)tanuló kutya testrészek tanulására is jó 9 hós kora óta van meg de ismeri a lányom minden testrészét,hirtelen ennyi jutott eszembe
2010. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lányom akkor lesz 18 hónapos.

Ezekre gondoltam:

bábok

első könyvem sorozat másik 3 része (az állatok formáit ki lehet szedni)

játék babakocsi

xilophon

sk készített mondókáskönyv, képeskönyv,

FP éneklő pillangó-könyv (vagy mi)-ez tetszett neki

motor vagy tricikli

filctollak rajzfüzettel (zsírkrétát mástól kapott)

2010. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!