Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olvastátok anyukák? Eddig sem...

Olvastátok anyukák? Eddig sem voltam elragadtatva a McDonald's-tól, nem is járunk oda, de ez a cikk azért nem semmi. Ki tudja mi lehet abban az ételben?!

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 29. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nem semmi. Még szerencse hogy mi sem járunk ilyen helyekre. Inkább itthon megcsinálom ha megkívánunk valamit.
2010. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyek öszinte??Nem hiszem,hogy ugyan úgy nézett ki.Alapból megszáradt volna.Pláne a krumpli.de én is veszek egyet és kipróbálom.
2010. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem első nap sem volt már valami guszta.

Nálunk marad inkább a vajas kenyér zöldhagymával...:)

2010. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én egy mekiben dolgoztam mielőtt elmentem szülni.igaz nem a konyhán hanem a mc caffe-ban,de láttam mi van ott!higyétek el hogy a krumplit kidobják ha 6 percen belül nem fogy el és minden szendvicsnek is megvan az eltarthatósága amit nagyon szigorúan betartanak!ezen kívül láttam a fagyasztóban hogy mi van ráírva a dobozra amiben a fagyasztott husok vannak és semmilyen tartósítószer nincs benne!nem azért írtam hogy védjem őket!utálom az egész céget!nagyon gázul bánnak az alkalmazottakkal,de az biztos hogy nem veszel ott romlott kaját!én se szívesen járok ilyen helyre mert ennyi pénzből sokkal táplálóbb dolgot is tudok venni!de szerintem ez kamu!azért ha valaki esetleg kipróbálja szívesen megnézném!
2010. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is kiváncsi lennék rá, ha valaki megcsinálja:)

Utolsó, nem is arról volt szó, hogy romlott kaját árulnak, hanem éppen hogy nem romlik meg:DD

MOndjuk akkor sem mennék a mekibe, ha ez a hír kamu lenne:)))

2010. okt. 30. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!