Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Betegen egy 2 evessel? Mit...

Betegen egy 2 evessel? Mit csinaltok?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg vagyok, lazas is, terhes is, es van egy kislanyom aki szinten nem 100%as..nem is eszik rendesen ő sem.

Eleg bűntudatom van, sok meset nezünk ma, de egyszerűen masra most nincs energiam.

Szokott tevet nezni, de csak korlatozott ideig.

Mivel kb 5 napja nem is nagyon eszik, csak nasikat fogad...

Ti ilyenkor mit csinaltok?


máj. 24. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
tévézünk és azt eszünk amit kívánunk.
máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Apa szabit vesz ki, vagy mivel a gyerek is beteg, elmegy táppénzre.
máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Pihenjetek mindketten,és menjen nyugodtan a mese,nasi. Az a lényeg,hogy egyen,és hogy te is jobban legyél,meg persze ő is.
máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
szintén mesenézés, ágyban pihenés, ilyenkor rendelünk egy pizzát(az csak ilyenkor van, és abból még betegen is eszik)
máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetek ami jólesik és igyatok sokat! Ilyenkor még fontosabb a megfelelő folyadékbevitel.
máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Olyan kis cukik ezek a válaszok :D Remélem jobban lesztek.
máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Tavaly jártam így. Mindenki covidos lett, 38-39 fokos láz, én terhes is voltam. Egész nap ment a tv és rendeltünk kaját, de csak a gyerek evett valamennyit, én nem bírtam. Túlélésre mentünk.
máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Rajzfilmek, nasi, és gyümölcslé, mert a folyadékbevitel is extra fontos ilyenkor. Nálunk az se gyakori vendég. Plusz szoptatás igény szerint. Annyi, hogy az én gyerekemet sajnos nem köti le a rajzfilm, szóval 5 perc után inkább a fejemen ugrál, ha éppen nem szopik (de valahogy megoldja a kettőt egyszerre is). Ez van :-/
máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Apuka itthon marad, hogy én pihenhessek
máj. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez, csak a gyerek beteg egy hete, én pedig éppen most kezdek lerohadni, amikor ő már kezd arconpörögni. Mindig ez a forgatókönyv. :) Amikor ő beteg, matrica és azért nem tudok semmit csinálni mellette, amikor én, akkor meg azért. A mi taktikánk ilyenkor tehát a döglés. Szalad a háztartás, kaját rendelünk, vagy max valami 10 percest dobunk össze, próbálok sok gyümit magunkba diktálni és amikor itthon van a férjem, övé a gyerek. Kimennek sétálni, játszani, én meg pihenhetek, intézi a fürdetést, altatást.

Napközben pihenünk, duplozunk, színezünk, próbálok ilyen kanapén/szőnyegen tespedős játékokat kitalálni. Nagyjából így élünk túl ilyen időszakokban.

máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!