Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány év cumizás után deformáló...

Hány év cumizás után deformálódnak a fogak?

Figyelt kérdés
Mam cumival...
2010. okt. 29. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
1,5 évesen már kiállt a foga a fiamnak. Akkor még csak inkább alváshoz cumizott, meg ha nyügös volt. Majd egyre többet, szinte naphosszat. Most próbálom korlátozni. 2 éves kapafog:)
2010. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 2éves korárig cumizott.Akkor dobta el,de szerencsére nincs baja a fogának.
2010. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A fiam 2 éves és alig tudom kivenni a szájából a cumit :(

Ezért félek, hogy mostmár akár deformálódhat is...nekem sajnos fogszabályzó kellett gyerekkoromban.

2010. okt. 29. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éves cumifüggőmnek nem veszek észre semmit a fogán.Szerintem nem deformálódik a fog.
2010. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika. 5 éves koromig cumiztam éjjel nappal, de tökéletes a fogsorom.
2010. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Elsős koromig cumiztam, semmi baja a fogamnak. Ezek tejfogak, Teljesen mindegy hogy állnak, úgy is kiperegnek, az a lényeg, ha a maradandó fogai jönnek, akkor ne cumizzon.
2010. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 5 évesen váltam meg a cumitól, és semmi baja a fogamnak
2010. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem 6 éves koromban már előreálló fogaim lettek az állandó cumizástól(éjjel-nappal cumiztam).De magától helyreállt,fogszabályzó nélkül,pedig azt mondták,hogy kelleni fog,de olyan sokat változott amikor már nem cumiztam,hogy magától helyreállt.
2010. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bután hangzik, de lehet kapni fogszabályzós cumit! Én most kaptam egy ismerősömtől, hogy a születendő fiam csak olyat szopizzon. 21 hetes kismama
2010. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!