Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislányomnak mitől...

4 éves kislányomnak mitől lehet napok óta állandó hőemelkedése? A hátsó fogak mikor bújnak ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 éves kislányomnak csütörtök éjjel 38 fokos láza volt, azóta nem megy 37.2 alá és a kettő között ingázik napszaktól függően SEMMI melléktünettel. Szerintetek mi lehet Vele? Előordult Veletek már ilyen? Felhívtam a gyermekorvost (mert kislányom imád oviba járni, így vittem, ha nincs tünet) és azt mondta, hogy valószínű, hogy a Lányom hátsó fogai jönnek. Ilyenkor? Mikor szoktak a hátsó fogak kijönni?? Köszi a választ!!!


2010. nov. 8. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
én ugy tudom hogy 3 éves korig kell kijöjjenek a hátsó fogak, de nézz bele a szájába!
2010. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg 2,5 éves korban, nekünk már a 2 éves státuszon megvolt mind. Tök egyszerű, számold meg hány foga van...

Amúgy én elvinném dokihoz, nem csak telefonálnék, és nem vinné, oviba lázasan...

2010. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Komolyan mondod, hogy 4. napja lázas/hőemelkedéses a gyereked, és ahelyett, hogy orvoshoz vitted volna, elvitted az oviba???!!!

A láz és hőemelkedés nem elég tünet ahhoz, hogy orvoshoz vigyed? Eszem megáll! Még ma vidd el, vizsgálják meg, ki tudja, mitől magas a hője?! Sok minden lehet! Ennyi idős korban a fog miatt a legkevésbé valószínű!

2010. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A gyermekorvosunk mindig megszid, ha nincs rá elég ok, hogy odavigyem. Hőemelkedése van, de semmi más tünete. Párom azt mondta, ha nem viszem oviba abba fog belebetegedni. Megkértem az ovónőt reggel, ha valami baja lenne, telefonáljon és azonnal megyek érte. Egyébként most megyek, mert csak délig van, szeptemberben kezdett. Köszi.

2010. nov. 8. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Lázasan nem visszük a gyereket oviba akármennyire is szereti. Arra nem gondoltál hogy valamilyen vírus okozhatja a hőemelkedést? És arra végképp nem gondoltál hogy átadhatja a betegséget a többi gyereknek???Na igen az ilyentől teljesen kiakadok. Ha a tied beteg legyen a többi is az? Ja és csak azért mert szeret oviba járni!

Az orvosnak meg megmondhatod hogy nincs orvosi diplomád és ha te úgy érzed valami nincs rendben a gyerekeddel akkor kutya kötelessége megvizsgálni.

2010. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnál is.

A doki szerint semmi baja. Megmérték ott a hőjét és 37.2 volt. Megkérdezték, hog biztosan jó a hőmérőnk?

De ok nélkül, ha nem éreztem volna melegnek nem mértm volna hőt!

Az orvos szerint nyugodtan mehet oviba, mert szerencsére nem beteg!

Ha nem múlna el pénteken kell visszamenni!

2010. nov. 8. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!