Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit veszel/adsz gyereknapra a...

Menőcsajszi72 kérdése:

Mit veszel/adsz gyereknapra a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Mentek valahova gyereknapra? Ha igen akkor hova? Vagy mit csináltok aznap?

máj. 25. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Megyünk valahova, és kap valamit!
Nem megyünk sehová, de kap valamit!
Nem kap semmit, de megyünk valahova!
Nem megyünk sehova, nem kap semmit!
44 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megyünk a szomszéd városban levő programokra, illetve kap két könyvet.
máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Játékkonyhát kap, 15 hónapos. Amúgy is akartunk neki venni, most a gyereknap lett az apropója, mert nem lesz mostanában más ünnep.
máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Együtt activityt kapnak
máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit

Elmegyünk a gyereknapi programra ami a faluban lesz .

máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknapi programozunk. Targyi ajandekot nem szoktunk adni.
máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Akik a nem megyünk sehova, nem kap semmit jelölték, ugye, anyák napjára se várták a versikét meg a virágot?Mert akkor még azon is ment itt a hiszti, hogy apuka nem köszöntötte anyukát a 2 hetes Pistike helyett.
máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A faluba ma volt gyereknapi program, oda elmentünk. Tárgyi ajándékot nem kap, az csak szülinap+karácsony
máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak programozni szoktunk, esetleg eszünk valahol valamit, ajándékozás nincs.
máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Megyeszékhelyen lakunk, vannak programok, de azok inkább nagyobb gyerekeknek valók szerintem, és biztos, hogy nagyon nagy lesz a tömeg is, nem valószínű, hogy a 20 hónapos kisfiam élvezné.

Így Duplót kap, és ha az idő is engedi, akkor megyünk játszizni délelőtt és délután is (ahogy általában minden nap 🙂), mert azt nagyon szereti.

Ha nagyobb lesz, és több program lesz, amit számára is élvezhetőnek gondolok, akkor elképzelhető, hogy a jövőben inkább a programozás felé fogunk elmenni.

máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten a gyereknap miatt vettem, de így utólag ráfogtam, hogy arra vásároltam neki könyvet, picike játékot, meg ruhát.

Amúgy csak ide az utcába megyünk programra, még sosem voltunk, első lesz, de nem tudom mit várjak, elég kicsi még ezekhez.

máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!