Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet gyerkszobába dekorác...

Hol lehet gyerkszobába dekorációt venni?

Figyelt kérdés
Falra ragaszható matricára vagy ilyesmire gondolok . Papírboltban vagy milyen tipúsú boltban?
2010. okt. 31. 05:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem csak mi keltünk korán:)

Én innen vettem, szuper díszek, nagyon jó áron!Szép a festése, bármit elkészített amit kértem kép alapján.

bababirodalom.5mp.eu

2010. okt. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kisnita ***** válasza:

Szia!

A teszveszen is szoktak lenni elég jó áron. Láttam már dekorgumisat, hungarolceleset meg fából készültet is. De van kedved akkor az alapanyagokat is megvásárolhatod (teszvesz, hobbi bolt, papír bolt) és te magad is elkészítheted akkor biztos, hogy egyedi lesz. :)

2010. okt. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barkácsáruházakban biztosan lehet kapni falmatricákat, meg csempe- és üvegmatricákat is. De én nagyobb bababoltokban is el tudom képzelni, hogy árulnak ilyeneket. Meg papírboltban is.
2010. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!