Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kimászik a kiságyából, és a...

Kimászik a kiságyából, és a járókából is. Ötletek?

Figyelt kérdés
18 hónapos,igazi gézengúz kisfiú.92 cm magas,és a matraca már 1 hónapja a földön van,kivettük az ágyrácsot is.Én leteszem,ő kimászik.Leteszem,kimászik.Ezt játszuk.A járókából napközben dettó.Nincs öt percem,ha csengetnek kaput nyitni,vagy felmosni,vagy bármit,mert mire visszaérek,az étkezőasztalon találom,a lógó lámpával csilingel,vagy az akváriumot csapkodja műanyag kalapáccsal.Ez normális fiuknál,vagy csak az enyém ilyen gézengúz?Valami ötlet?Tegyek rácsot a kiságy fölé?Mint egy ketrec?!
2010. nov. 4. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém is fiú és ő is kimászott. Nem fogod tudni úgy sem örökre "bezárni" az ágyba, vagy a járókába. Ez egy új helyzet, amihez neked kell alkalmazkodnod.

Én kellett vigyem magammal a szárítóba is teregetni. 2 emeletet föl, az egyik kezemben ő, a másikban a mosott ruha. Azt hittem megszakadok, de ha az ágyban hagytam, kimászott és a konnektorból a biztonsági dugót szedte kifele, meg persze a konnektort a falból...

2010. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányom is kimászik mindenből, kiságyat szétszedtük velünk alszik, járókát is már rég elraktuk. Viszem magammal kaput nyitni, de mindenhová, hogy rálássak, mert felmászik az ablakpárkányra, a kanapé háttámlájára, és fel is áll rajta!

Nagy már, nem lehet lekötni bezárni, figyelni kell minden percben.

Amit lehet házimunkát úgy végzek hogy ott van, a többit pedig mikor alszik.

2010. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez is egy nehéz korszak. Mi úgy estünk át ezen, hogy nem tettem sem járókába, sem kiságyba, hanem mindig ott volt, ahol én. Persze nem kézben folyton, hanem mikor hogy adódott. Hamar megtanulta, melyik helyiségben, mit szabad, így én is szabadabb lettem kicsit.
2010. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bababiztos lakás, és jön velem mindenhova. Ha ajtót kell nyitni, jön velem. Lépcsőn le. Teregetni is vele járok lépcsőzve. Porszívózni együtt szoktunk, ő is kap törölgetnivalót, a felmosást meg akkor csinálom meg, miután lefeküdt aludni.
2010. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!