Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyereke az oviban a...

Akinek a gyereke az oviban a hangadó-rosszcsont gyerkőc (aki úgy megrendezi a többieket elveszi ami neki kell) szóval finoman fogalmazva önérényesítő, keményen fogalmazva agresszív azoknak a szülője mit szól?

Figyelt kérdés
Titkon örül neki hogy milyen stramm a gyerek, vagy szégyenkezik? Vagy azt gondolja,hogy hülyék az óvónők és kész? Őszinte választ, mit érez az ilyen szülő? De úgy valójában.
2010. nov. 5. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Van ilyen ismerősöm, azt mutatja kifelé, hogy büszke a gyerekre, de közben tudom, hogy halálosan szégyelli a dolgot...

Én nem lennék büszke, ha ilyen gyerekem lenne, az tuti!

2010. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Olyan fura..én még csak a másik oldallal találkoztam. Tehát hogy a szülő úgy csinál, mintha szégyenkezne és rá is szól látványosan a gyerekére, de aztán emg mondja hogy jaj hát nem tehetek róla, hogy ilyen...

Közben meg így félig mosolyog és mondjuk megölelgeti a gyereket, szóval úgy látszik mintha valójában tök büszke lenne rá és EGYÁLTALÁN nem is akarja hogy megváltozzon a gyereke.

És a gyerekek nem hülyék, érzik mi a szülői elvárás valójában, nem csoda ha nem vesz vissza a viselkedésből.

2010. nov. 5. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!