Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha játszótérre mentek babakocs...

Ha játszótérre mentek babakocsi nélkül, akkor miben viszitek a saját és a gyerkőc holmijait?

Figyelt kérdés

Gondolok itt homokozóra, telefonra, kulcsokra, a gyerkőc poharára, zsepire, stb.

...mert hát ugye télen zsebre vágtam az apróságokat, de most nem tudom mi lenne a legjobb.


2011. máj. 24. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Táska? Erre nem gondoltál? Egy szatyorba amit válra tudsz akasztani a homokos cuccok, a gyerek kis hátijába, vagy a te nagy kézidbe ami nem homokos.
2011. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, csak az én gyerekem olyan meglógós fajta, így mindig szaladok utána. Nem mindig tudunk az elkerített játszótérre menni, így viszont ha futok utána, nem szívesen hagyom őrizetlenül a saját holmijaimat.
2011. máj. 24. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak van egy pici hatizsakja ebbe van par ragcsalni valo kekesz, pohara vizzel es torlokendo (ennyi fer el benne nagyjabol)

En egy sportos hatizsakot viszek ebbe elfernek a jatekok, egy pici pled (mert neha a parkba a tonal is megallunk jatszoter elott megetetni a kacsakat es leulunk picit), magamnak viz, telefon kocsi/haz kulcs, pelus, kisfiamnak egy valto ruha, sebtapasz/fertotleniot krem (szerencsre meg nem kellett). Neha par pogacsa. :) En sportos hatitaskaba eleg jol elferek. Nincs gond belolle.

15 honapos a kisfiam.

2011. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A gyerek hátán hátizsák, benne egy kis uzsi, víz, zsepi. Nekem egy szupi övtáskám van, ebbe teszem a kulcsot, telefont, pénzt.
2011. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

...be kell szereznem a gyerkőcnek egy hátizsákot...

a kérdés, hogy elviseli e majd ha ráteszem.

2011. máj. 24. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyétek meg együtt, és hadd válassza ki ő. Rengeteg aranyos, figurás meg ilyen-olyan hátizsák van, ha olyat kap, ami tetszik neki, akkor nemhogy felveszi, de le se akarja majd venni. :)
2011. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hátizsákban vannak a legszükségesebbek, és egy vállon átvethető sportos kistáskában van a telefon, pénz, kulcs. Így mindkét kezem szabad. A hátizsákot leteszem, de az értékeinket nem kell őrizetlenül hagynom, ha épp olyan helyen vagyunk, vagy szaladnom kell a fiam után:-)
2011. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jó ötleteket kaptam :)

2011. máj. 25. 06:30
 9/9 anonim ***** válasza:
hátizsákban - saját hátamon :)
2011. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!