Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Téli cipőt hol vásároltatok...

Téli cipőt hol vásároltatok Budapesten? Nem szeretnék nekik gagyit venni, de jó lenne 10. 000 forint alatt megúszni gyerekenként.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy mekkora méret kell, mert ettől is függ az ár. Az V. kerület Magyar utca 1. sz alatt jó áron vannak jó cipők, pl. Asso, Linea. 24-es méretig 7 vagy 8 ezer ft-ba kerülnek a bundás belsejű bőr cipők. 25-ös mérettől kicsit drágább, de nem tudom pontosan, mert a lányom még 23-ast hord. Én innen vettem eddig az öszes cipőjét, és most már magamnak is innen vásárolok. Itt 23 ezerért vettem bőr csizmát magamnak, amit máshol 36 ezerért láttam. Csak készpénzzel lehet viszont fizetni.
2010. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a Deichmannban szoktunk vásárolni. Elég jó cipők vannak és megfizethető áron. Ott tuti találsz 10e alatt is.
2010. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mi is a dichmannra szavazunk.
2010. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A Nagy Lajoson van egy remek gxerek cipőbolt a HÁDA turkálóval szemben. A Bosnyáktól pár percre.

[link]

2010. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia, én Salus-párti vagyok.

[link]

Télit még nem vettem, de a kisfiam átmeneti cipője 7000 körül volt.

A Bajcsyn és a Fehérvári úton tudok üzletet.

2010. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Deichmann :)
2010. nov. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Sajnos a Deichmanban most nem találtam megfelelőt. A kicsinek 19-20-as a lába, na nála abszolút nem nyerő ez az üzlet, egyszerűen csak első lépés cipőket tartanak. A nagyobbnak 24-25-ös, neki volt egy elefanten, de 10.000 forintba került, és annyira nem győzött meg. A Bosnyák téribe jó lenne eljutni, hátha szerencsével járok, de ahhoz kell a férjem, a két kölökkel bkv-ni nem túl egyszerű. Az V. kerületi nagyon messze van. A siestaolcson.hu-ról próbáltam rendelni, nagyon jó árba lettek volna a cipők, de teljesen fals a webáruház raktára, és nem túl segítőkészek az ügyfélszolgálaton. Hétvégén elutazunk, addigra pedig kellenének a melegebb cipők. Ha esetleg még eszetekbe jutna gyerekcipőbolt nagyon megköszönném.
2010. nov. 10. 09:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia

A kicsinek tudok olcsón, a nagynak nem biztos hogy találsz.

A Váci úton a Lehel piacot lehagyva ( a Dózsa felé) van egy benzikút, szerintem ONV, de nem tuti, hogy az. Mellette van egy épület amiben régen a csodák palotája is volt. Ha bemész az ajtón jobbra van egy nagy turkáló, balra meg egy cipőbolt. Amire az van kiírva talán, hogy csoró vagy valami hasonló. Ott többnyire ( én csak azt láttam) új cipők vanna gyerek és felnőtt is minden méret meg típus, de csak 1-1 pár. Én láttam szuper 19-21-es Richter cipőket, téli magas szárú bőr, új.... Tuti jók voltak 4600 ért. Ebből volt több pár is. 24-25 nem néztem, mert én 27-es kerestem, de lehet azt is találsz.

2010. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Eszembe jutott még hogy a Körúton is tudok egy boltot, az Oktogonnál. Ha az oktogontól mész a Nyugati felé a bal oldalon akkor ott lesz valahol 1-2 sarkon belül egy kapualjban. Azt hiszem bébibox.

Ez az:

[link] Ez nem túl olcsó, de sok féle cipő van, hátha találsz olcsóbbat is.

Esetleg Wink-et is nézhetsz a nagynak.

2010. nov. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Üllői úton az Ecseri úti metrómegállótól pár méterre van egy MC donalds és az mögött egy tuti olasz cipő bolt. Rengeteg féle, fajta van. Szerintem nézz el oda.
2010. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!