Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék venni Bp-en kislány...

Hol tudnék venni Bp-en kislánynak (26 hónapos) 25-ös nyári szandált 5 ezer forint körüli árban?

Figyelt kérdés

Deichnamm kilőva, mert amit kinéztem, az csak 24-es méretig van. (Tegnap felpórbáltattam vele és majdnem lelóg róla lába)

A többi nem igazán tetszik színben és minőségben.

Humanic-ban nem igazán láttam és ott az árak is kicsit magasabbak.

Néztem a Brendont, Baby Outlet-et, de ott sincs olyan ami teszik és elfogadható árban lenne.


Az a baj, hogy fogalmam sincs merre induljak:-((


2011. máj. 25. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
én az Ázsia Centerben vettem 3500-ért. Nagyon rosszul hangzik, de nem legyél előítéletes (én az voltam), lehet kapni kifejezetten jó minőségű, jó kialakítású szandikat. Én megmutattam az ortopédusnak mikor voltunk kontrollon, azt mondta, tökéletesen megfelelő. csak ne legyen benne harántemelő, fogja jól a bokáját és legyen rugalmas a talpa.
2011. máj. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én megnézném Winc cipőboltban, elég jók szoktak lenni viszonylag jó áron. Van az oktogonon boltjuk.

5000 körül talán a Podmanicky és a körút sarkán lévő cipőboltban is kapsz szandit, ott szoktam látni minőségiket is, pl.: dr. puntót. Ha márkásábbat szeretnél, én a tömag cipőboltot ajánlom a Nagy Lajos korúton, rengeteg féle cipőjük, szandiuk van, de félek nem úszod meg 5000ből.

[link]

2011. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tavaly WINK szandálja volt, semmi bajom vele, sőt teszenek is, de idén nem láttam jót, ott ahol, tavaly vettem. A zártabb cipője is WINK.


Ami pl a Deichmannban láttam, az azért nem teszett, mert túl merevnek tűnt és nem volt szép akidolgozása

(ez: [link]


Nem akarok mindenkéoppen valami márkásat, az Elefanten és Siesta már-már megfizethetetlen, ráadásul 2-3 hónap és kinövi.

A zártabb cipője is WINK.

2011. máj. 25. 09:47
 4/6 anonim ***** válasza:

WINK-ben 3800 Körül szuper jókat láttam, én is ott fogok venni.

nagyon jó a minősége, a tavaszi játszósa is wink volt, motorozott benne, nyúzta, és még mindig semmi baja, kicsit kopott, de egyben vagy , nem úgy mint a deicmanos , humanicos 2x annyiba került cipők

2011. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 23-ast vettem kisfiamnak 2400-ért a Sárkányban. Bőr a belseje, sztem ez a fontos. Nagyobb méretekben is volt.
2011. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A Sárkány center eszembe sem juott, köszi, pedig közel van.


Köszönöm a válaszokat.

2011. máj. 26. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!