Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korától van...

Mennyi idős korától van paplanja a gyerkőcödnek? 2,5 évesnek már érdemes? Egyelőre polár pléddel takarózik, amit persze lerúg, arra gondoltam, hogy a paplan valamivel nehezebb, hátha azt nem tudja olyan könnyen lerúgni.

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag születése ota. este elalszik egy kisebbel és ha eladludt betakarom a nagyobbal. 20 hos kislány.
2010. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1,5 éves kora óta van!Ekkor lett nagyobb ágya!
2010. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 2,5 éves, a paplant nagyon hamar lerúgja. Brendonban vettem puha meleg paplanszerű hálózsákot és nagyon szeret benne aludni. Kényelmes, tágas, ujjatlan mégis körbeöleli és melegen tartja.
2010. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most egy hónapja cseréltem le két éves fiamnak a hálózsákját paplanra.
2010. nov. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most 2 éves lányomnak ősszel vettünk kis paplant, nagyon könnyű, forog alatta, nem rugja le. Eddig neki is polártakaroja volt, de már hideg. Egész eddig nem is szerette ha betakartuk, most meg kéri.
2010. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!